PRIDAŤ INZERÁT

PRÁCA, ZAMESTNANIE

3634 inzerátov

Obsluha ohraňovacieho lisuDohodou

TOP Obsluha ohraňovacieho lisu

15.05.2018   Bánovce nad Bebravou

Významná strojárska firma z Bánoviec n. Bebravou prijme na HPP - Obsluha ohraňovacieho lisu. Osobné predpoklady a zručnosti: nutné čítanie výkresovej dokumentácie. Zamestnanie na dobu neurčitú. Nástup - IHNEĎ! Veľmi dobré platobné ohodnotenie. Prax výhodou. Mzda: 3,52 Euro / Hod. – pracovník sa zaúča; 3,88 Euro / hod – pracovník je zaučený, dokáže obsluhovať stroj a sťahovať programy, merať, meniť prípravky a korigovať; 4,09 Euro / hod – pracovník ovláda stupeň b a programovanie stroja; 4,35 Euro/hod – pracovník ovláda stupeň c a dokáže programovať veľkú aj malú ohraňovačku. Ďalej je vyplácaná prémia 1 Euro / hodina za základný časový fond-pohyblivá zložka. Taktiež za zmennosť príplatok 0,20 Euro/hod. Prítomnostná prémia 20 Euro mesačne.

upraviťvymazaťinzeráty užívateľaDetail
Zobrazenie detailu: 488x

Montované domyDohodou

Montované domy

19.02.2014   Bratislava   http://www.skvelydom.sk

Hľadáme obchodných zástupcov našej spoločnosti. Sme firma ktorá stavia nízkoenergetické montované domy. Pracovná doba nie je nami určená, je to práca na živnosť. Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis, aby sme Vás mohli zaradiť do výberového konania.

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť inzerátinzeráty užívateľaDetail
Zobrazenie detailu: 223x

manager pobočky/vedúci920 EUR

manager pobočky/vedúci

19.02.2014   celá SR

Náplň práce: -plánovanie (výberových konaní ,firemných akcii) -vedenie štatistiky -zabezpečenie chodu pobočky -starostlivosť a podpora zákaznikov Výhody: -mladý dynamický kolektív -pružný pracovný čas -teambuildingové akcie -možnosť pracovať popri škole -poskytujeme kompletné zaškolenie -komunikácia s ľuďmi V prípade záujmu posielajte životopis na mail.

Zobrazenie detailu: 194x

Maloobchodný pracovník650 EUR

Maloobchodný pracovník

Obchodno-reklamna firma v Žiline dopĺňa pracovné pozície do sféry obchodu a služieb. Ponúkame: stabilné zázemie firmy, zaškolenie, flexibilnú pracovnú dobu, využívanie pracovných benefitov.,možnosť zvyšovania kvalifikácie. Požadujeme: stredoškolské vzdelanie, bezúhonosť , pozitívne pristupovanie k plánom a cieľom, komunikatívne zručnosti, Náplň práce: starostlivosť a servis a dlhodobých klientov,organizovanie,planovanie času. Svoj životopis pošlite meil.

Zobrazenie detailu: 238x

práca pre všetkých ktorý si chcú zarobiťDohodou

práca pre všetkých ktorý si chcú zarobiť

18.02.2014   celá SR   http://youtube.com/watch?v=TZB4GvWFomM&hd=1

Zháňame šikovné dievčatá , ktoré si chcú zarobiť. Jediná podmienka je mať 15 rokov ,alebo aj zeny bez práca , na MD,... ak sa chcete dozvedieť viac napíšte na email alebo zavolajte :)

Zobrazenie detailu: 181x

Práca v kancelárii650 EUR

Práca v kancelárii

18.02.2014   Žilina

Obchodná pobočka v Žiline dopĺňa pracovné pozície v obchodnej a organizačnej oblasti. Podmienky: 18 r., komunikatívnosť, zodpovednosť, chuť pracovať Vhodné aj pre absolventov, HPČ a VPČ. Svoje štruktúrované životopisy posielajte na mail. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pracovný pohovor.

Zobrazenie detailu: 237x

Night Club Treffpunkt4000 EUR

Night Club Treffpunkt

18.02.2014   Zahraničie-iné

Hľadáme sympatické dievčatá nad 19rokov do nočného klubu v Rakúsku. Zaručujeme Ti seriózne jednanie, diskrétnosť je u nás samozrejmosťou. Zárobky nad 4000€ mesačne, ubytovanie zabezpečené. Nemčina nie je nutná, slovenský kolektív a majiteľka.

Zobrazenie detailu: 207x

Klientský pracovník900 EUR

Klientský pracovník

Ponúkame možnosť 5 ľuďom pracovať v našej pobočke v Žiline. Práca so zákazníkmi, poradenstvo, služby, vybavovanie objednávok. Stála práca v dobrom kolektíve. Možnosť práce v oblasti manažmentu. Svoj životopis pošlite na uvedený e-mail.

Zobrazenie detailu: 270x

Práca na doma1000 EUR

Práca na doma

18.02.2014   celá SR   http://perfect-internet1.webnode.sk/

Ponúkam zaujímavú a nenáročnú prácu pre študentov, mamičky na RD a veľa ďalších. Žiadne poplatky,podomový predaj ani nič podobné.Bližšie info na stránke.

Zobrazenie detailu: 340x

Získejte výdělek a vlastní bydlení bez půjček!Dohodou

Získejte výdělek a vlastní bydlení bez půjček!

18.02.2014   celá SR   http://projektdb.cz

Nenechte si ujít možnost dostat se k ověřenému výdělku domácí prací. Zkuste se zapojit k této jedinečné příležitosti vybudovat si svůj stálý měsíční příjem a vytvořit si podmínky pro dostupné bydlení bez zbytečného zadlužení se na celý život. Zapojte se do projektu dostupné bydlení, vytvořte si pravidelný příjem, zbavte se dluhů a získejte možnost mít vlastní dům nebo byt. K práci dostanete vše potřebné, včetně souhrnu zkušeností a rad.Je to jenom na Vás.Zajímá Vás více? Napište mi na e-mail. Rád Vám podám informace jak začít. Vše je podloženo smlouvou.

Zobrazenie detailu: 182x

PONUKA ADMINISTRATIVNEJ PRACEBez ceny

PONUKA ADMINISTRATIVNEJ PRACE

18.02.2014   celá SR

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ PRÁCE. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.

Zobrazenie detailu: 352x

SKVELÁ PRÍLEŽITOSŤ600 EUR

SKVELÁ PRÍLEŽITOSŤ

18.02.2014   Trnava

Ekonomicko - obchodná spoločnosť hľadá obchodných zástupcov. POPIS PRÁCE: - komunikácia s klientom, - komunikácia s obchodnými partnermi, - administratívna činnosť, - audit zmlúv, VÝHODY: - flexibilná pracovná doba, - možnosť kariérneho rastu, - nadpriemerné ohodnotenie, - vedomostný a osobnostný rozvoj, - príjemný kolektív, - lukratívny sektor, - bez vstupných poplatkov, V prípade Vášho záujmu zašlite Váš životopis aj s kontaktnými údajmi na uvedený email Budeme Vás kontaktovať v priebehu najbližších dní.

Zobrazenie detailu: 193x

Hľadáme kaderníčku a maséra.Dohodou

Hľadáme kaderníčku a maséra.

17.02.2014   Bratislava   http://www.salonevelin.sk

Dlhodobo zabehnutý salón v centre Bratislavy hľadá kaderníčku a maséra na živnosť. Bližšie informácie na tel. čísle: 0905 806 727

Zobrazenie detailu: 175x

Práca v MLMDohodou

Práca v MLM

17.02.2014   celá SR

Ponúkam prácu v MLM. Pre viac informácií ma kontaktujte.

Zobrazenie detailu: 169x

Supervízor pobočky900 EUR

Supervízor pobočky

17.02.2014   Žilina

- starostlivosť o dlhodobých klientov - organizovanie a plánovanie - zabezpečenie a koordinovanie pobočky - budovanie a rozvoj pobočiek v rámci Slovenska Podmienky: ochota učiť sa, min. stredoškolské vzdelanie, po rekvalifikácii vhodné aj pre absolventov. Príjem cca 700 - 1300 € V prípade záujmu zašlite životopis na uvedený e-mail

Zobrazenie detailu: 211x

Príjmem do TPP čašníka/čašníčkuDohodou

Príjmem do TPP čašníka/čašníčku

17.02.2014   Trnava

Príjmem čašníka/čku do reštaurácie Bowlingmotel Horné Orešany, možnosť ubytovania alebo dochádzania. Požadujem príjemné vystupovanie,flexibilitu a prax min. 1 rok. Angličtina alebo nemčina výhodou. Plat a dátum nástupu dohodou. Len seriózne. Kontakt 0905 580 178 volať do 18:00

Zobrazenie detailu: 158x

Nový projekt.Zadarmo

Nový projekt.

Registruj sa este dnes.registracia zdarma.

Zobrazenie detailu: 161x

Vybudujte si business z domu!54 EUR

Vybudujte si business z domu!

17.02.2014   celá SR   http://www.nadomapraca.webnode.sk

Máte internet a chuť pracovať z domu? Chopte sa svojej šance na reálny príjem!

Zobrazenie detailu: 718x

OPISOVANIE REKLAMNYCH DOKUMENTOVBez ceny

OPISOVANIE REKLAMNYCH DOKUMENTOV

OPISOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. ZÁROBOK 500 € / MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.

Zobrazenie detailu: 227x

Obchodný managerDohodou

Obchodný manager

17.02.2014   Bratislava

Hľadám šikovných ľudí na podnikanie bez rizika na pár hodín denne. Možnosť práce popri zamestnaní, z domova, vhodné pre každého.Vhodné pre komunikatívnych ľudí, s chuťou na budovanie vlastného obchodu, vlastnej kariéry,vlastnej firmy. Pre vytrvalých možnosť dosiahnuť časovú a finančnú nezávistlosť.

Zobrazenie detailu: 202x

Práca na domaDohodou

16.02.2014   celá SR

Práca na doma na privyrobenie cez internet, žiadne vstupné a skryté poplatky.

Zobrazenie detailu: 201x

Dnes je Sobota, 18.1.2020
Bohdana

Vyberáme z vašich inzerátov:

Prenájom garsónka Dolný Kubín

Ponúkame na prenájom nezariadenú garsónku v centre mesta Dolný Kubín o výmere 18 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Cena nájmu predstavuje 170,- Eur vrátane energií. Voľná od 01. 07. 2016.

PONUKA PÔŽIČKY

Ponúkame pôžičku všetkým v núdzi za veľmi nízku úrokovú sadzbu 3% bez zábezpeky vám budeme môcť dať akúkoľvek sumu od 2000 do 500000 euro úrokovú sadzbu prevoditeľnú s možnosťou splácania od 1 do 20 rokov v prípade záujmu nás kontaktujte cez pre viac informácií

Majka

Viděl jsi už někdy pořádný šestky co mám já? Nebo měl jsi je dokonce někdy v ruce? Představ si, že si lehnu na záda a ty mě ho hezky dáš mezi ně, já ho zmáčknu a ty mě začneš pořádně mezi mé maxikozy mrdat... Chceš mi všechnu svou mrdku nastříkat na pusu? Nebo ho před tím vytáhneš a vrazíš mi ho do pusy, abych všechno pořádně spolykala? Tak mi napiš a užijeme si. Napiš na MN(mezera)MAJKA a tvuj text, odešli na číslo 7804 a čekej na moji odpoveď. Nebo zavolej na 0900799123 cena volaní 2 eur/min. SMS CHAT je pro starší 18 let! Cena kazdej odpovednej SMS je 1.60 EUR s DPH. Provozuje: Starlink Media s.r.o., PO BOX 19, 341 01 HD

Slovenčina aj pre cudzincov

Doučím slovenčinu a literatúru žiakov a študentov, učím aj slovenčinu cudzincov.