PRIDAŤ INZERÁT

PRÁCA, ZAMESTNANIE

3612 inzerátov

Obsluha ohraňovacieho lisuDohodou

TOP Obsluha ohraňovacieho lisu

15.05.2018   Bánovce nad Bebravou

Významná strojárska firma z Bánoviec n. Bebravou prijme na HPP - Obsluha ohraňovacieho lisu. Osobné predpoklady a zručnosti: nutné čítanie výkresovej dokumentácie. Zamestnanie na dobu neurčitú. Nástup - IHNEĎ! Veľmi dobré platobné ohodnotenie. Prax výhodou. Mzda: 3,52 Euro / Hod. – pracovník sa zaúča; 3,88 Euro / hod – pracovník je zaučený, dokáže obsluhovať stroj a sťahovať programy, merať, meniť prípravky a korigovať; 4,09 Euro / hod – pracovník ovláda stupeň b a programovanie stroja; 4,35 Euro/hod – pracovník ovláda stupeň c a dokáže programovať veľkú aj malú ohraňovačku. Ďalej je vyplácaná prémia 1 Euro / hodina za základný časový fond-pohyblivá zložka. Taktiež za zmennosť príplatok 0,20 Euro/hod. Prítomnostná prémia 20 Euro mesačne.

upraviťvymazaťinzeráty užívateľaDetail
Zobrazenie detailu: 445x

Maloobchodný pracovník650 EUR

Maloobchodný pracovník

19.02.2014   celá SR

Obchodno-reklamna firma v Žiline dopĺňa pracovné pozície do sféry obchodu a služieb. Ponúkame: stabilné zázemie firmy, zaškolenie, flexibilnú pracovnú dobu, využívanie pracovných benefitov.,možnosť zvyšovania kvalifikácie. Požadujeme: stredoškolské vzdelanie, bezúhonosť , pozitívne pristupovanie k plánom a cieľom, komunikatívne zručnosti, Náplň práce: starostlivosť a servis a dlhodobých klientov,organizovanie,planovanie času. Svoj životopis pošlite meil.

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť inzerátinzeráty užívateľaDetail
Zobrazenie detailu: 232x

práca pre všetkých ktorý si chcú zarobiťDohodou

práca pre všetkých ktorý si chcú zarobiť

18.02.2014   celá SR   http://youtube.com/watch?v=TZB4GvWFomM&hd=1

Zháňame šikovné dievčatá , ktoré si chcú zarobiť. Jediná podmienka je mať 15 rokov ,alebo aj zeny bez práca , na MD,... ak sa chcete dozvedieť viac napíšte na email alebo zavolajte :)

Zobrazenie detailu: 175x

Práca v kancelárii650 EUR

Práca v kancelárii

18.02.2014   Žilina

Obchodná pobočka v Žiline dopĺňa pracovné pozície v obchodnej a organizačnej oblasti. Podmienky: 18 r., komunikatívnosť, zodpovednosť, chuť pracovať Vhodné aj pre absolventov, HPČ a VPČ. Svoje štruktúrované životopisy posielajte na mail. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pracovný pohovor.

Zobrazenie detailu: 231x

Night Club Treffpunkt4000 EUR

Night Club Treffpunkt

18.02.2014   Zahraničie-iné

Hľadáme sympatické dievčatá nad 19rokov do nočného klubu v Rakúsku. Zaručujeme Ti seriózne jednanie, diskrétnosť je u nás samozrejmosťou. Zárobky nad 4000€ mesačne, ubytovanie zabezpečené. Nemčina nie je nutná, slovenský kolektív a majiteľka.

Zobrazenie detailu: 199x

Klientský pracovník900 EUR

Klientský pracovník

Ponúkame možnosť 5 ľuďom pracovať v našej pobočke v Žiline. Práca so zákazníkmi, poradenstvo, služby, vybavovanie objednávok. Stála práca v dobrom kolektíve. Možnosť práce v oblasti manažmentu. Svoj životopis pošlite na uvedený e-mail.

Zobrazenie detailu: 261x

Práca na doma1000 EUR

Práca na doma

18.02.2014   celá SR   http://perfect-internet1.webnode.sk/

Ponúkam zaujímavú a nenáročnú prácu pre študentov, mamičky na RD a veľa ďalších. Žiadne poplatky,podomový predaj ani nič podobné.Bližšie info na stránke.

Zobrazenie detailu: 335x

Získejte výdělek a vlastní bydlení bez půjček!Dohodou

Získejte výdělek a vlastní bydlení bez půjček!

18.02.2014   celá SR   http://projektdb.cz

Nenechte si ujít možnost dostat se k ověřenému výdělku domácí prací. Zkuste se zapojit k této jedinečné příležitosti vybudovat si svůj stálý měsíční příjem a vytvořit si podmínky pro dostupné bydlení bez zbytečného zadlužení se na celý život. Zapojte se do projektu dostupné bydlení, vytvořte si pravidelný příjem, zbavte se dluhů a získejte možnost mít vlastní dům nebo byt. K práci dostanete vše potřebné, včetně souhrnu zkušeností a rad.Je to jenom na Vás.Zajímá Vás více? Napište mi na e-mail. Rád Vám podám informace jak začít. Vše je podloženo smlouvou.

Zobrazenie detailu: 178x

PONUKA ADMINISTRATIVNEJ PRACEBez ceny

PONUKA ADMINISTRATIVNEJ PRACE

18.02.2014   celá SR

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ PRÁCE. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.

Zobrazenie detailu: 347x

SKVELÁ PRÍLEŽITOSŤ600 EUR

SKVELÁ PRÍLEŽITOSŤ

18.02.2014   Trnava

Ekonomicko - obchodná spoločnosť hľadá obchodných zástupcov. POPIS PRÁCE: - komunikácia s klientom, - komunikácia s obchodnými partnermi, - administratívna činnosť, - audit zmlúv, VÝHODY: - flexibilná pracovná doba, - možnosť kariérneho rastu, - nadpriemerné ohodnotenie, - vedomostný a osobnostný rozvoj, - príjemný kolektív, - lukratívny sektor, - bez vstupných poplatkov, V prípade Vášho záujmu zašlite Váš životopis aj s kontaktnými údajmi na uvedený email Budeme Vás kontaktovať v priebehu najbližších dní.

Zobrazenie detailu: 188x

Hľadáme kaderníčku a maséra.Dohodou

Hľadáme kaderníčku a maséra.

17.02.2014   Bratislava   http://www.salonevelin.sk

Dlhodobo zabehnutý salón v centre Bratislavy hľadá kaderníčku a maséra na živnosť. Bližšie informácie na tel. čísle: 0905 806 727

Zobrazenie detailu: 171x

Práca v MLMDohodou

Práca v MLM

17.02.2014   celá SR

Ponúkam prácu v MLM. Pre viac informácií ma kontaktujte.

Zobrazenie detailu: 164x

Supervízor pobočky900 EUR

Supervízor pobočky

17.02.2014   Žilina

- starostlivosť o dlhodobých klientov - organizovanie a plánovanie - zabezpečenie a koordinovanie pobočky - budovanie a rozvoj pobočiek v rámci Slovenska Podmienky: ochota učiť sa, min. stredoškolské vzdelanie, po rekvalifikácii vhodné aj pre absolventov. Príjem cca 700 - 1300 € V prípade záujmu zašlite životopis na uvedený e-mail

Zobrazenie detailu: 207x

Príjmem do TPP čašníka/čašníčkuDohodou

Príjmem do TPP čašníka/čašníčku

17.02.2014   Trnava

Príjmem čašníka/čku do reštaurácie Bowlingmotel Horné Orešany, možnosť ubytovania alebo dochádzania. Požadujem príjemné vystupovanie,flexibilitu a prax min. 1 rok. Angličtina alebo nemčina výhodou. Plat a dátum nástupu dohodou. Len seriózne. Kontakt 0905 580 178 volať do 18:00

Zobrazenie detailu: 152x

Nový projekt.Zadarmo

Nový projekt.

Registruj sa este dnes.registracia zdarma.

Zobrazenie detailu: 157x

Vybudujte si business z domu!54 EUR

Vybudujte si business z domu!

17.02.2014   celá SR   http://www.nadomapraca.webnode.sk

Máte internet a chuť pracovať z domu? Chopte sa svojej šance na reálny príjem!

Zobrazenie detailu: 696x

OPISOVANIE REKLAMNYCH DOKUMENTOVBez ceny

OPISOVANIE REKLAMNYCH DOKUMENTOV

OPISOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. ZÁROBOK 500 € / MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.

Zobrazenie detailu: 221x

Obchodný managerDohodou

Obchodný manager

17.02.2014   Bratislava

Hľadám šikovných ľudí na podnikanie bez rizika na pár hodín denne. Možnosť práce popri zamestnaní, z domova, vhodné pre každého.Vhodné pre komunikatívnych ľudí, s chuťou na budovanie vlastného obchodu, vlastnej kariéry,vlastnej firmy. Pre vytrvalých možnosť dosiahnuť časovú a finančnú nezávistlosť.

Zobrazenie detailu: 194x

Práca na domaDohodou

16.02.2014   celá SR

Práca na doma na privyrobenie cez internet, žiadne vstupné a skryté poplatky.

Zobrazenie detailu: 196x

9 z 10 ľudí pije kávu. Zarobte na tom !Zadarmo

9 z 10 ľudí pije kávu. Zarobte na tom !

Ponúkam Vám možnosť ako bez rizika a bez finančných prostriedkov začať svoje vlastné podnikanie. Vhodná príležitosť pre každého, pre mamičky na MD alebo imobilných ľudí. 9 z 10 ľudí pije kávu. Zarobte na tom ! Viem Vám poskytnúť: vlastný e – shop , profesionálnu webovú stránku v 15tich jazykoch, vlastnú on-line kanceláriu - toto všetko ZADARMO! Pre viac informácii ma kontaktujte mailom alebo osobne na mobilnom čísle: 0908033380

Zobrazenie detailu: 129x

ŽILINA PRE AMBICIÓZNYCH A PODNIKAVÝCHBez ceny

ŽILINA PRE AMBICIÓZNYCH A PODNIKAVÝCH

16.02.2014   Žilina

PRÁCA V ŽILINE PRE AMBÍCIOZNYCH ľudí pre poskytovanie wellness poradenstva a služieb, obsluhu klientov, uzatváranie objednávok, zákaznícky servis. Podnikáme v oblasti komplexnej starostlivosti o človeka, zdravie, prevenciu, dobrú kondíciu a spomaľovanie znakov starnutia. Ide o prácu priamo u nás v Centre zdravého životného štýlu v ŽILINE , buď na vedľajšiu, alebo na hlavnú činnosť. Možnosť kariérneho rastu na pozíciu supervízora pobočky! Príjem min. 8 eur/hod. Kompletné zaškolenie, podmienka - serióznosť a vek nad 18 r., zaslanie štruktúrovaného životopisu.

Zobrazenie detailu: 203x

Dnes je Streda, 11.12.2019
Hilda

Vyberáme z vašich inzerátov:

oddĺženie

Rozmýšľate nad oddlžením ? Nemôžete sa rozhodnúť ? Neváhajte a zavolajte nám. Pomôžeme Vám pri rozhodovaní a zároveň zistíme, či je ešte možnosť záchrany pred konkurzom.

MOŽNOSŤ ZÁROBKU PRE KAŽDÉHO

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ PRÁCE.VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV.ZÁROBOK 500 € MESAČNE.ZAŠKOLÍME.PRE CELÉ SLOVENSKO.OD 16 ROKOV.PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANÍ,ŠTÚDIU,MD A DôCHODKU.VIAC INFO Na EMAIL

STAVEBNÁ ČINNOSŤ

Zateplovanie- EPS,MINERÁL Rekonštrukcie domov ,bytov Murárske a maliarske práce LACNO

Hľadáme operátorky výroby- Bratislava

Náplň práce: • Vykonávanie montážnych a demontážnych prác • Drobná manuálna práca • Výroba a montáž optických káblov. Práca sa realizuje v sede a za pracovným stolom • Pri nástupe je zamestnanec zaškolený na všetky úkony súvisiace s výrobou optických káblov • Následne je zamestnanec zaradený do pracovného procesu • Vo väčšine výrobných operácií sa pracuje v sede, ale sú aj úkony, ktoré sa realizujú aj v stoji Plat:680-740 € Ubytovanie: 1€/deň Pracovný čas: 2 zmenný pracovný čas (06.00-14:00,14:00-22:00), víkendy voľné