PRIDAŤ INZERÁT

PRÁCA, ZAMESTNANIE

3613 inzerátov

Obsluha ohraňovacieho lisuDohodou

TOP Obsluha ohraňovacieho lisu

15.05.2018   Bánovce nad Bebravou

Významná strojárska firma z Bánoviec n. Bebravou prijme na HPP - Obsluha ohraňovacieho lisu. Osobné predpoklady a zručnosti: nutné čítanie výkresovej dokumentácie. Zamestnanie na dobu neurčitú. Nástup - IHNEĎ! Veľmi dobré platobné ohodnotenie. Prax výhodou. Mzda: 3,52 Euro / Hod. – pracovník sa zaúča; 3,88 Euro / hod – pracovník je zaučený, dokáže obsluhovať stroj a sťahovať programy, merať, meniť prípravky a korigovať; 4,09 Euro / hod – pracovník ovláda stupeň b a programovanie stroja; 4,35 Euro/hod – pracovník ovláda stupeň c a dokáže programovať veľkú aj malú ohraňovačku. Ďalej je vyplácaná prémia 1 Euro / hodina za základný časový fond-pohyblivá zložka. Taktiež za zmennosť príplatok 0,20 Euro/hod. Prítomnostná prémia 20 Euro mesačne.

upraviťvymazaťinzeráty užívateľaDetail
Zobrazenie detailu: 447x

Stavbyveduci Kosice - PonukaDohodou

Stavbyveduci Kosice - Ponuka

27.02.2014   Košice

Stavebná firma hľadá stavbyvedúceho s praxou aspoň 2 roky, stavebný inžinier výhoda. Práca v Košiciach a okolí. Životopisy posielajte na email.

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť inzerátinzeráty užívateľaDetail
Zobrazenie detailu: 399x

sikovny stavbariDohodou

sikovny stavbari

26.02.2014   celá SR

dobry.sme partia sikovnych stavbarov,ktory vam ponukaju svoje sluzby.robime stavbarske roboty od a az po z.hladame nove zakazky.dakujem

Zobrazenie detailu: 207x

Práca v štúdiu  zdraviaDohodou

Práca v štúdiu zdravia

26.02.2014   Žilina

Štúdio zdravia ponúka prácu na pozíciu poradcu. Náplň práce je obsluha klientov, servis, služby a poradenstvo. Pracujeme v oblasti výživy, vonkajšej, športovej a vnútornej. Jedná sa o prácu priamo v našom poradenskom centre v Žiline. Podmienkou je vek min. 18 rokov, vzťah aspoň k jednej z oblastí z ktorých pôsobíme, príjemné vystupovanie. V prípade záujmu zasielajte životopis mailom.

Zobrazenie detailu: 215x

Asistent/ka reklamy v kancelárii900 EUR

Asistent/ka reklamy v kancelárii

- zabezpečenie a koordinovanie reklamy - organizovanie a plánovanie - starostlivosť o dlhodobých klientov Podmienky: ochota učiť sa, min. stredoškolské vzdelanie, po rekvalifikácii vhodné aj pre absolventov. Príjem cca 700 - 1300 € V prípade záujmu zašlite životopis na uvedený e-mail.

Zobrazenie detailu: 234x

Ponuka pre obchodnych partnerovBez ceny

Ponuka pre obchodnych partnerov

26.02.2014   Trenčín

Staňte sa partnermi našej spoločnosti. - nová spoločnosť - nová práca - vysoké hodnotenie - skutočné zárobky - finančná nezávislosť - dovolenky - vlastné bývanie Toto všetko a viac, Vám ponúka naša spoločnosť, ktorej sme partneri. kontakt: tel.kontakt: +421 903 231 179 Suchánová Magdalena

Stavebné a remeselné práceDohodou

Stavebné a remeselné práce

Sme 2 remeselníci k vašim službám aj cez víkend.Sme všestranný remeselne zručný, komunikatívny,šikovný.Vykonávame prerábky v rodinných domoch,bytoch,interierové,exterierové práce maľovanie, stierkovanie, búranie, vŕtanie, murárske práce, omietky.Remeselné-elektroinštalačné, pokládka zámkovej dlažby.vodoinštalatérske,sadrokartonársk­e,zatepľovacie, zemné,búracie,remeselné a rekonštrukčné práce.

Zobrazenie detailu: 169x

PONUKA ADMINISTRATIVNEJ BRIGADYBez ceny

PONUKA ADMINISTRATIVNEJ BRIGADY

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ BRIGADY. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.

Zobrazenie detailu: 310x

Odborný poradcaDohodou

Odborný poradca

Hľadáme do tímu 3 ľudí zo žilinského regiónu na pozíciu odborného poradcu a manažéra. Ponúkame trvalú perspektívu, kariérny rast a seriózne finančné ohodnotenie. Konzultácie s klientom, servisovanie, zaškoľovanie. Podmienka: vek nad 18 r. Možnosť práce na HPC aj VPC. Výhodou je kompletné zaškolenie a rekvalifikácia, flexibilný pracovný čas a automatická možnosť kariérneho rastu.

Zobrazenie detailu: 205x

Stavebné práceLacno

Stavebné práce

26.02.2014   Nové Mesto nad Váhom

Skúsena partia ponúka stavebné práce:zateplovanie,sadrokartony,dlažby,obklady,malovanie interierov a exterierov a iné murárske práce aj ŽL.

Zobrazenie detailu: 181x

Práca pre každéhoDohodou

Práca pre každého

26.02.2014   celá SR   http://zarabajte-na-pc.webnode.sk

Práca pre každého bežného užívateľa PC. Veľmi jednoduchá činnosť na počítači z domova, alebo odkiaľkoľvek, vhodná pre aktívne dôchodcov a mamičky na materskej dovolenke a ostatné. stačí sa venovať jednu až dve hodiny denne,ak máte záujem kontaktujte mna.

Zobrazenie detailu: 199x

Privyrobenie cez internetDohodou

Privyrobenie cez internet

Hľadáte si privyrobenie na úrovni, kde nemusíte platiť žiadne poplatky? poprípade registrovať ďalších ľudí? Ponúkam vám privyrobenie v portugalskej firme kde si môžete zarobiť mesačne 60-200 USD, záleží to na vašej aktivite a zaberie vám max. hodinu denne. Budete plniť úlohy a dostanete za ne zaplatené. Firma vytvorila aj sociálnu sieť, kde budú v budúcnosti ďalšie úlohy na privyrobenie. Je to zábava a zárobok súčasne. Platí pre celú SR. Ak vás ponuka zaujala kontaktujte ma, rada odpoviem na vaše otázky a poviem ešte bližšie informácie o tomto projekte.

Zobrazenie detailu: 154x

asistent predaja,nákupu a obchodu680 EUR

asistent predaja,nákupu a obchodu

Náplň práce: vybavovanie maloobchodných a veľkoobchodných objednávok starostlivosť o klientov, koordinovanie reklamy, starostlivosť o klientov, zabezpečenie reklamy. príprava objednávok,obsluha zákaznikov. Podmienky: komunikatívnosť, ochota učiť sa, tímová spolupráca. V prípade záujmu potrebné poslať životopis email Kontaktovaní budu len vhodný uchadzači.

Zobrazenie detailu: 210x

Asistent pobočky900 EUR

Asistent pobočky

25.02.2014   Žilina

Náplň práce: organizovanie chodu pobočky, vybavovanie objednávok, starostlivosť o klientov, zaškoľovanie nových ľudí. Podmienky: komunikatívnosť, ochota učiť sa, tímová spolupráca. V prípade záujmu zašlite životopis na uvedený e-mail.

Zobrazenie detailu: 230x

Štúdio zdravia ponúka prácu na pozíciu poradcu. Náplň práce je obsluha klientov, servis, služby a poradenstvo. Pracujeme v oblasti výživy, vonkajšej, športovej a vnútornej. Jedná sa o prácu priamo v našom poradenskom centre v Žiline. Podmienkou je vek min. 18 rokov, vzťah aspoň k jednej z oblastí z ktorých pôsobíme, príjemné vystupovanie.

Zobrazenie detailu: 212x

Práca v Rakúsku v nočnom klubeDohodou

Práca v Rakúsku v nočnom klube

25.02.2014   Zahraničie-iné

Ponúkam prácu pre dievčatá do nočných klubov v Rakúsku vo Viedni, vo veku od 18-40 rokov. Šéf rakušák, vynikajúca výplata každé ráno a o ubytovanie je postarané. V prípade záujmu ma kontaktujte na e-mail alebo na tel.čísle 0918 210 179

Zobrazenie detailu: 217x

Ponuka Administratívnej PráceDohodou

Ponuka Administratívnej Práce

25.02.2014   celá SR

SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A CELKOVÉ SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. ZÁROBOK 500 € / MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.

Zobrazenie detailu: 166x

SPRACOVANIE REKLAMNYCH DOKUMENTOVBez ceny

SPRACOVANIE REKLAMNYCH DOKUMENTOV

SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. ZÁROBOK 500 € / MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.

Zobrazenie detailu: 265x

Energetický poradca pre RWE1200 EUR

Energetický poradca pre RWE

25.02.2014   celá SR   http://lunalc.eu

Požadujeme: komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, stredoškolsjé vzdelanie, vek cca od 18-55 rokov.

Hľadajú sa záujemcoviaDohodou

Hľadajú sa záujemcovia

Hľadajú sa externé brigádnici pre jednoduchú manuálnu činnosť. Spoločnosť požaduje-spoľahlivosť, pracovitosť, zručnosť Zamestnávateľ ponúka - pokojnú prácu manuálneho smeru, na zmluvu pravidelný dodaj aj odber práce, plat v stálom termíne a raz ročne motivačná odmena podľa aktivity.

Zobrazenie detailu: 344x

Opatrovateľka NemeckoZadarmo

Opatrovateľka Nemecko

Dĺžka pobytu: 1 - 3 Mesiace Plat: 900 € - 1500 € Požadované vzdelanie: Základná škola Náplň práce pomoc pri osobnej hygiene podávanie liekov pichanie inzulínovým perom pri diabetikoch • meranie tlaku • rehabilitácia • vedenie domácnosti ak žije opatrovaná osoba sama Výhody • dopravu máte plne hradenú (batožina do 20 kg plus príručná batožina do 8 kg) • dlhodobá práca • legálna práca ako zamestnanec slovenskej firmy alebo na slovenskú živnosť. • odpracovaná doba sa vám započítava do dôchodku

Zobrazenie detailu: 351x

Dnes je Sobota, 14.12.2019
Branislava, Bronislava

Vyberáme z vašich inzerátov:

Zarobte si z domu na počítači (mobile) a internete

Zaregistrujte sa (od 16 rokov) odporučte stránku aj priateľom alebo ďalším ľuďom a zarobte si. Zaregistrovanie zdarma na tejto stránke: refundo.sk/?ref=137565

Sťahovanie Krupina vypratávanie likvidácia

Sťahovacie , vypratávacie a likvidačné služby Krupina a široké okolie preprava. Montáž nábytku. Kompletné sťahovacie služby. Autodoprava. Byty, domy, kancelárie, firmy, sklady, archívy, klavíry, trezory, ťažké bremená. Nonstop služby. -baliace práce, -dodanie baliaceho materiálu -krabice, fólie, iný obalový materiál -montáž nábytku, regálov , nábytkových zostáv a pod. -demontáž -vypratávanie starého nábytku -búracie práce -likvidácia starého nábytku -demolačné práce -skladovanie -možnosť dlhodobej spolupráce

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ BRIGÁDY. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. OPISOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.

Brúsič - Frézaz

Hľadáme šikovných ľudí na voľné pracovné pozície: brúsič - frézar Pracovná náplň: - brúsenie a úprava tvarových výpalkov z oceľových plechov - frézovanie úkosov Požadované vzdelanie: - základné - stredné odborné - vyššie odborné