PRIDAŤ INZERÁT

NEHNUTEĽNOSTI

118 inzerátov

Plne zariadeny 3 izbovy byt pripraveny na prenajom :-)525 EUR

TOP Plne zariadeny 3 izbovy byt pripraveny na prenajom :-)

16.03.2020   Piešťany   

Dam do prenajmu moderne zrekonstruovany 3 Izbovy byt 73m2 v Piestanoch na sidlisku -ADAM TRAJAN. Po obsiahlej a modernej rekostrukcii, nova moderna linka z vstavanymi spotrebicmi, plavajucky, plastova okna, super pohodlna a obrovska leharo-gaucouka, nova malovka, vstavane skrine, bezpecnostne dvere, spajza …to vse dotvara velmi utulny dojem. Celu atmosferu umocnuje vyhlad na cele sidlisko z osmeho poschodia ,z novou strechou, cize vam niko nebude dupat nad hlavami:). Komplet obcianska vybavenost(skola, lekar, supermarkety, posta...), kusok na prijemne prechadzky popri Slnave :)) Dom ma obsiahlu pivnicu a bezpecne miesto pre pre vasich 2 kolesovych tatosov, kocare a pod. Cena 525 Euro/mesiac(v cene poplatkov pre 2 osoby)( Kaucia 1050Euro) + 25 Euro/mesiac - Internet ORANGE FIBERNET(Optika +TV-----volitelne). Dakujem ;-)

upraviťvymazaťinzeráty užívateľaDetail
Zobrazenie detailu: 370x


Montované garáže (s omítkou) pro SR1900 EUR

Montované garáže (s omítkou) pro SR

29.11.2020   celá SR   http://www.garazesomitkou.cz

Poskytneme Vám jinou možnost zděné garáže s nápadně nižší cenou než je cena garáže zděné. Výhodou této garáže je nejen cena, ale i její případná přemístitelnost a také to, že ji můžete mít postavenou v průběhu jednoho dne. Do 25m2 není nutné st. povolení. Jedná se o celopozinkovanou garáž z venkovní strany je opatřena stříkanou fasádní omítkou KB Farben - zrnitost 0,2mm. Barvu si vyberte sami z výběru. Za příplatek je možno garáž doplnit sedlovou střechou, sekčními vraty, oknem, dveřmi. Cena: od 1.900 Eur.

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť inzerátinzeráty užívateľaDetail
Zobrazenie detailu: 2x


prenajmem garzonku300 EUR

prenajmem garzonku

28.11.2020   celá SR   

dám od 1.1.2021 do prenájmu garzonku v košiciach sídlisko dargovských hrdinov Energie a internet v cene nájmu. kompletné zariadená

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť inzerátinzeráty užívateľaDetail
Zobrazenie detailu: 4x


Montovaná garáž s omítkou - celá SR1900 EUR

Montovaná garáž s omítkou - celá SR

17.11.2020   celá SR   http://www.garazesomitkou.cz

U nás najdete alternativu zděné garáže s nápadně nižší cenou než u garáže zděné. Plusem této garáže je nejen cena, ale také její případná přemístitelnost a to, že ji máte postavenou v průběhu jednoho dne. Do 25m2 nemusíte mít st. povolení. Jde o celopozinkovanou garáž z venkovní strany je opatřena stříkanou fasádní omítkou KB Farben - zrnitost 0,2mm. Barvu si vyberete sami z výběru. Za příplatek je možno garáž doplnit sedlovou střechou, sekčními vraty, oknem, dveřmi. Proporce dle vašich nároků - včetně 2 a více garáží. Kromě toho vyrábíme také: - garážové stání, - ocelové konstrukce na individuální objednávku. Cena: od 1.900 Eur.

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť inzerátinzeráty užívateľaDetail
Zobrazenie detailu: 17x


Montované garáže s omítkou1900 EUR

Montované garáže s omítkou

30.10.2020   celá SR   http://www.garazesomitkou.cz

Poskytujeme alternativu zděné garáže s nápadně nižší cenou než je cena garáže zděné. Plusem této garáže je nejen cena, ale i její možná přemístitelnost a to, že ji máte postavenou do jednoho dne. Do 25m2 není nutné stavební povolení. Jedná se o celopozinkovanou garáž z venkovní strany je opatřena stříkanou fasádní omítkou KB Farben - zrnitost 0,2mm. Barvu si rozhodnete sami z výběru. Za příplatek je možno garáž doplnit sedlovou střechou, sekčními vraty, oknem, dveřmi. Rozměry dle vašich nároků - včetně 2 a více garáží. Předmět prodeje: Sklon střechy dozadu: Míry 5085 x 2700 x 2400/2250 (del. x sir. x vys.).

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť inzerátinzeráty užívateľaDetail
Zobrazenie detailu: 25x


Montovaná garáž + omítka - celá SR1900 EUR

Montovaná garáž + omítka - celá SR

16.10.2020   celá SR   http://www.garazesomitkou.cz

Poskytujeme alternativu zděné garáže s nápadně nižší cenou než je cena garáže zděné. Plusem této garáže je nejen cena, ale i její případná přemístitelnost a také to, že ji máte postavenou do jednoho dne. Do 25m2 nemusíte mít st. povolení. Jedná se o celopozinkovanou garáž z venkovní strany je opatřena stříkanou fasádní omítkou KB Farben - zrnitost 0,2mm. Barvu si rozhodnete sami z výběru. Za příplatek je možno garáž doplnit sedlovou střechou, sekčními vraty, oknem, dveřmi. Proporce dle vašich nároků - včetně dvou a více garáží.

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť inzerátinzeráty užívateľaDetail
Zobrazenie detailu: 39x


Ubytovanie pre mladú pracujúcu ženu v Nitre85 EUR

Ubytovanie pre mladú pracujúcu ženu v Nitre

16.10.2020   Nitra   

V Nitre ponúkame výhodné ubytovanie na samostatnom priváte pre mladú pracujúcu ženu. Vhodné pre Jaguár, Amazone a iné firmy.

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť inzerátinzeráty užívateľaDetail
Zobrazenie detailu: 35x


Prenájom kancelárskych priestorov - Parkovanie zdarmaDohodou

Prenájom kancelárskych priestorov - Parkovanie zdarma

07.10.2020   Partizánske   

Prenajmeme kancelárske a obchodné priestory v centre mesta Partizánske, v budove Biznis Centrum Dukas na ul. gen. Svobodu 1069 / 4. V cene nájmu Vám teraz ponúkame 1 parkovacie miesto zdarma na súkromnom parkovisku. V ponuke máme priestory začínajúce pri veľkosti 20 m2. Výhodou prenájmu priestoru u nás je bez pochyby samotná poloha budovy. Ponúka širokú občiansku vybavenosť, zástavky MHD, vlaková a autobusová stanica, banky, či samotné centrum mesta v tesnej blízkosti. Budova je chránená alarmom. Má priestranný výťah, plne bezbariérový prístup a pohyb v budove, toalety, vlastné kúrenie, kuchynku, či stálu službu recepcie s občerstvením. Neváhajte a informujte sa ešte dnes o dostupnosti voľných kancelárskych priestorov.

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť inzerátinzeráty užívateľaDetail
Zobrazenie detailu: 35x


Predáme rodinný domBez ceny

Predáme rodinný dom

02.10.2020   celá SR   

Predáme rodinný dom na 751m2 pozemku v Bratislave IV, v Záhorskej Bystrici. Dom bol postavený začiatkom 60-tich rokov minulého storočia, má štyri izby, kuchyňu, kúpeľňu, špajzu a verandu, zastavaná plocha domu je 119 m2, dom je z jednej poloviny podpivničený a zateplený. Na pozemku sa ďalej nachádza prízemná stavba, ktorej plocha je 61m2, predzáhradka, dvor a záhrada. Cena: na vyžiadanie. Telefónny kontakt: 0905 246 339, 0915 616 225.

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť inzerátinzeráty užívateľaDetail
Zobrazenie detailu: 54x


Ubytovanie na privátoch Nitra Slovakia Accomodation79 EUR

Ubytovanie na privátoch Nitra Slovakia Accomodation

01.10.2020   Nitra   

V Nitre ponúkame výhodné ubytovanie na samostatných privátoch – dlhodobo, aj na 1 a viac dní. Vhodné pre študentov / študentky, inde pre mladých pracujúcich / pracujúce, turistov, návštevníkov mesta a vystavovateľov. Cena dohodou - sme najlacnejší v Nitre.

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť inzerátinzeráty užívateľaDetail
Zobrazenie detailu: 49x


Omítnutá montovaná garáž - celá SR1900 EUR

Omítnutá montovaná garáž - celá SR

28.09.2020   celá SR   http://www.garazesomitkou.cz

Poskytujeme jinou možnost zděné garáže se zřetelně nižší cenou než je cena garáže zděné. Plusem této garáže je nejen cena, ale i její případná přemístitelnost a to, že ji můžete mít postavenou do jednoho dne. Do 25m2 nemusíte mít st. povolení. Jde o celopozinkovanou garáž z venkovní strany je opatřena stříkanou fasádní omítkou KB Farben o zrnitosti 0,2mm. Barvu si vyberete sami z výběru. Za příplatek je možno garáž doplnit sedlovou střechou, sekčními vraty, oknem, dveřmi. Míry dle vašich nároků - včetně 2 a více garáží. Kromě toho nabízíme také: - garážové stání, - ocelové konstrukce na individuální objednávku. Cena: od 1900 €.

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť inzerátinzeráty užívateľaDetail
Zobrazenie detailu: 58x


Študenti / pracujúci – ponuka ubytovaniaDohodou

Študenti / pracujúci – ponuka ubytovania

24.09.2020   Nitra   

Ubytujeme dvoch študentov / študentky alebo pracujúcich / pracujúce v ich veku na samostatnom priváte v Nitre.

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť inzerátinzeráty užívateľaDetail
Zobrazenie detailu: 69x


Montovaná garáž - omítka1900 EUR

Montovaná garáž - omítka

19.09.2020   celá SR   http://www.garazesomitkou.cz

Nabízíme alternativu zděné garáže s výrazně nižší cenou než je cena u garáže zděné. Výhodou této garáže je nejen cena, ale i její případná přemístitelnost a to, že ji máte postavenou v průběhu jednoho dne. Do 25m2 nemusíte mít st. povolení. Jedná se o celopozinkovanou garáž z venkovní strany opatřenou stříkanou fasádní omítkou KB Farben - zrnitost 0,2mm. Barvu si vyberte sami z výběru. Za příplatek je možno garáž doplnit sedlovou střechou, sekčními vraty, oknem, dveřmi. Proporce dle vašich požadavků - včetně dvou a více garáží.

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť inzerátinzeráty užívateľaDetail
Zobrazenie detailu: 48x


Predaj 1izbového bytu v BA II140000 EUR

Predaj 1izbového bytu v BA II

13.09.2020   celá SR   

Ponúkam na predaj 1 izbový byt s balkónom o výmere 37,42 m2 s veľkým balkónom 8 m2. Nachádza 1 poschodí 3poschodvého 12 ročného bytového domu v lokalite Trnávka v kľudnej časti oproti Hotelu 21. Je novší a predáva sa s vlastným parkovacím miestom. Je vhodný ako investícii – v súčasnej dobe v prenájme alebo na bývanie v hlavnom meste. Som súkromná osoba a uprednostňujem rýchle jednanie. Je bez ťarchy.

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť inzerátinzeráty užívateľaDetail
Zobrazenie detailu: 51x


Kúpime dom v Trenčíne do 200.000,- EUR200000 EUR

Kúpime dom v Trenčíne do 200.000,- EUR

11.09.2020   Trenčín   

Kúpime rodinný dom (chalupu) vhodný na rekonštrukciu, s väčším pozemkom v Trenčíne a okolí (cca do 10 km). Cena do 200.000,- EUR (závisí od stavu stavby a veľkosti pozemku), platba v hotovosti. Tel.: 0918346800

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť inzerátinzeráty užívateľaDetail
Zobrazenie detailu: 53x


Prenájom 2-izbového bytu . Chorvátsky Grob500 EUR

Prenájom 2-izbového bytu . Chorvátsky Grob

05.09.2020   Senec   

Prenajmem 2-izbovy byt na Konopnej ulici /bytovy komplex Triangel/. Sucastou bytu je garazove statie. V cene najmu 500,- eur su zahrnute aj energie + internet a kablovka. Byt je volny od cca 5. 10. 2020. 0907 576 846

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť inzerátinzeráty užívateľaDetail
Zobrazenie detailu: 72x


Montované garáže (s omítkou) pro celou SR1900 EUR

Montované garáže (s omítkou) pro celou SR

30.08.2020   celá SR   http://www.garazesomitkou.cz

Poskytujeme jinou možnost zděné garáže s nápadně nižší cenou než u garáže zděné. Plusem této garáže je nejen cena, ale také její možná přemístitelnost a také to, že ji můžete mít postavenou do jednoho dne. Do 25m2 nemusíte mít st. povolení. Jde o celopozinkovanou garáž z venkovní strany je opatřena stříkanou fasádní omítkou KB Farben - zrnitost 0,2mm. Barvu si rozhodnete sami z výběru. Za příplatek je možno garáž doplnit sedlovou střechou, sekčními vraty, oknem, dveřmi. Míry dle vašich nároků - včetně 2 a více garáží.

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť inzerátinzeráty užívateľaDetail
Zobrazenie detailu: 68x


Ubytovanie - ponuka Privát Študent NitraDohodou

Ubytovanie - ponuka Privát Študent Nitra

29.08.2020   Nitra   

V Nitre ponúkame ubytovanie pre študentky i študentov Univerzity Konštantína filozofa aj Slovenskej poľnohospodárskej univerzity alebo stredných škôl na samostatnom zariadenom študentskom priváte.

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť inzerátinzeráty užívateľaDetail
Zobrazenie detailu: 72x


Montovaná garáž s omítkou - celá SR1900 EUR

Montovaná garáž s omítkou - celá SR

17.08.2020   celá SR   http://www.garazesomitkou.cz

Nabízíme alternativu zděné garáže s extra nižší cenou než je cena garáže zděné. Plusem této garáže je nejen cena, ale i její možná přemístitelnost a také to, že ji máte postavenou v průběhu jednoho dne. Do 25m2 není třeba st. povolení. Jde o celopozinkovanou garáž z venkovní strany je opatřena stříkanou fasádní omítkou KB Farben - zrnitost 0,2mm. Barvu si zvolíte sami z výběru. Za příplatek je možno garáž doplnit sedlovou střechou, sekčními vraty, oknem, dveřmi. Rozměry dle vašich požadavků - včetně dvou a více garáží. Cena: od 1900 Eur.

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť inzerátinzeráty užívateľaDetail
Zobrazenie detailu: 72x


Prenájom garsónky v Ružinove380 EUR

Prenájom garsónky v Ružinove

10.08.2020   Bratislava   

Prenajmem slecne/pani, prip. paru garsonku na Rezedovej ulici. Byt je po kompletnej rekonstrukcii. V cene najmu 380,- eur (najom pre 2 osoby 430,- eur) su zahrnute aj energie + internet. Garsonka je volna od cca 10. 8. 2020. 0911 143 422

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť inzerátinzeráty užívateľaDetail
Zobrazenie detailu: 96x


Prenájom garsónky v Ružinove380 EUR

Prenájom garsónky v Ružinove

05.08.2020   Bratislava   

Prenajmem slecne/pani, prip. paru garsonku na Rezedovej ulici. Byt je po kompletnej rekonstrukcii. V cene najmu 380,- eur (najom pre 2 osoby 430,- eur) su zahrnute aj energie + internet. Garsonka je volna od cca 10. 8. 2020. 0911 143 422

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť inzerátinzeráty užívateľaDetail
Zobrazenie detailu: 79x


Dnes je Pondelok, 30.11.2020
Ondrej, Andrej

Vyberáme z vašich inzerátov:


Rúška

Predám rúška zo 100% bavlny Cena za kus 2€ Postovné zdarma pri odbere nad 10ks Poprad, Kežmarok dovoz zdarma


Slovak for you

Slovak native speaker offers you private Slovak lessons in Bratislava, I teach children, students and adults, I help you with grammar and conversation, I prepare you for every exam.


Diplomovky Prešov- Viazanie diplomových prác Prešov

Najlacnejšie expresné viazanie a rýchla digitálna tlač diplomových a bakalárskych prác v Prešove. Najlacnejšie viazanie - ceny sú konečné - žiadne príplatky za počet riadkov na zlatenie. Viazanie na počkanie - za 15 minút ! Objednajte si vyhotovenie svojho obalu diplomovej práce dopredu aj online , a viazanie a tlač svojej záverečnej práce budete mať bez stresu a v termíne , ktorý Vám vyhovuje. Expresná tlačiareň Prešov Ul.17.novembra 102, Prešov - oproti Prešovskej univerzite


Skúšky z angličtiny a slovenčiny

Pripravím vás aj študentov a žiakov na skúšky z angličtiny a slovenčiny.