PRIDAŤ INZERÁT

PC, ELEKTRONIKA

96 inzerátov

Dnes je Utorok, 31.3.2020
Benjamín

Vyberáme z vašich inzerátov:


Herná konzola HKB-502 zelená - zabudovaných 268 hier

Konzola má zabudovaných 268 hier - dieťa len tak neomrzí Hry sú 8-bitové /športové, logické, zábavné, dobrodružné.../ Je určená deťom vo veku od 3-10 rokov Hry sú určené pre dievčatá i chlapcov Farba: zelená Materiál: ABS plast LCD displej: farebný 2" Stereo zvuk. Jazyk: angličtina Batéria: 3 x AAA (nie sú súčasťou balenia) Manuál: slovenský + originál anglický. Konzoly sú vyrábané v rôznych farbách. K cene sa pripočítava cena dobierky.


OSB dosky + preprava dodavkou

Predam nové nepoužité osb 3 dosky odolne voči vlhkosti rozmer: -velký formát 2500x1250mm rôzne hrúbky 10,12,15,18,22,25mm cena dohodou -po dohode možnosť dopravy -treba radsej zavolat alebo sms ,mail my často pošle do spamu


Práca na doma na privyrobenie

Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá.


* * * Privyrobte si z domu na počítači a internete * * *

Zaregistrujte sa zdarma na týchto stránkach nižšie a zarábajte odporúčaním stránky a vyhľadávaním nových členov (kamarátov, priateľov, známych, neznámych...). Registrácia trvá len cca 15 sekúnd. Registračné linky - tu: 1. spoločnosť: Zaregistrujte sa zdarma. Registrácia trvá len cca 15 sekúnd: tipli.sk/p/98216 + 2. spoločnosť: freebitco.in/?r=11403169 (v podstránke zvýraznenej žltou farbou na hornej lište (FREE BTC) každú hodinu opisujete kód (resp. len stlačiť ROLL) a získate za to peniaze, prípadne aj výhru a naviac ak chcete vyššie sumy, môžete hľadať nových členov.)