PRIDAŤ INZERÁT

PC, ELEKTRONIKA

96 inzerátov

Dnes je Utorok, 7.4.2020
Zoltán

Vyberáme z vašich inzerátov:


Ochranné zdravotné rúška po 1.49€

Predám 3 vrstvové , zdravotné jednorázové rúška , v bledo modrej farbe Cena 1.49€ za kus, balené po 50ks, ale aj na drobno sa dá. Posielam aj poštou. Pri úhrade vopred, poštovné 1€. Pri úhrade len poštovného vopred, dobierka 3€. Nové Mesto nad Váhom a okolie možnosť doviezť Tel. 0944 812 142 Rúšky , ffp2, KN95, ffp3, respirátor


Úsporné vykurovanie infrapanelmi

Túžite aj vy po zdravom a úspornom kúrení? Potom budu infrapanely pre vás tým správnym riešením. Ide o moderné vykurovanie podobné Slnku, ktoré pozitívne vplýva na kĺby, svaly či krvný obeh. Je vhodné aj pre alergikov. Nízke prevádzkové náklady a teplo domova budú zárukou pohodlného bývania. Bližšie info na webe.


Odvoz stareho nabytku Ba

Ponúkame Vám odvoz starého nábytku, odvoz starých postelí, skríň, odvoz kuchynských liniek, odvoz obývacích zostáv, kresiel, stoličiek, stolov, odvoz kobercov, odvoz jednotlivých kusov nábytku, skriniek, likvidácia šatníkov, likvidácia vstavaných skríň, botníkov, sedacích súprav, gaučov, likvidácia a prevoz ťažkých bremien (klavír, trezor atď..)


Maliarske a natieračské práce

Ponúkame maliarske, natieračské práce a stierkovanie stien. Maľujeme byty, bytové domy, spoločenské, výrobné a komerčné priestory. Realizujeme aj veľkometrážne maľovanie airless zariadením.