PRIDAŤ INZERÁT

- - - Práca na doma na počítači - - -

PRÁCA


VYMAZANIE INZERÁTU č. 69724


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Nedeľa, 8.12.2019
Marína

Vyberáme z vašich inzerátov:


podlahy

Podlahy predaj-montaz. Laminatove,drevenne,vynilove,pvc,lino,mozaiky.Brusenie a lakovanie parkiet. Prenajom brusiek na parkety.


Práca z domu

Praca na doma, vhodna aj pre MD A študentov. Predaj certifikovanej kozmetiky a vyzivovych doplnkov. Zaučím. bez poplatkov. Viac info o bonusoch mailom. Tesim sa na spolupracu.


HĽADÁME ZDRAVOTNÉ SESTRY A OPATROVATEĽKY!

Hľadáme opatrovateľov/ky a zdravotné sestry pre starších, chorých ľudí alebo tých, ktorí už potrebujú pomoc inej osoby pri vykonávaní domácich prác pre prácu do Rakúska, Nemecka, Holandska a Anglicka. Podmienky: ukončený opatrovateľský kurz/zdr. škola, mierne pokročilá znalosť nemeckého / anglického jazyka. Plat: od 1400 € (pri ZS až 2500). Pre bližšie info: 0908723867


Prenájom 2- izbového bytu vo výbornej lokalite!

Ponúkam na prenájom krásne a moderne novo postavený veľký 2-izbový byt v centre Trnavy vo dvore bytového domu (2 samostatné bytové jednotky!). Byt je o celkovej výmere 140 m2. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kotolne, kúpelne, nepriechodnej spálne so vstupom na terasu a obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou so vstupom na vlastný dvor (terasu). Byt je kompletne zariadení so vstavanými spotrebičmi v modernejšom duchu. Byt sa nachádza na vychýrenej lokalite v centre mesta. Napriek tomu, že v okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť,byt je v zadnej časti byto. domu.