PRIDAŤ INZERÁT

Alice

SLUŽBY


VYMAZANIE INZERÁTU č. 68911


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Nedeľa, 21.7.2019
Daniel

Vyberáme z vašich inzerátov:


Vypratávanie bytov, garáží, pivníc

Odvoz starého nábytku, postelí, skríň, sedacích súprav, vypratávanie bytov, garáží, pivníc, odvoz stavebnej sute. Celá Bratislava.


slovenský pokec

Konverzácia zo slovenčiny pre cudzincov z anglicky hovoriacich krajín.


Kefírová hubka, Tibetská mliečna huba, Kefírové zrná

Predám kefírové hubky na výrobu mliečneho kefíru. Domáci mliečny kefír obsahuje viac než 20!!! druhov probiotických baktérii a v počte 10-násobne prevyšujúcom množstvo probiotík v kúpenom kefíre. Výrazným spôsobom posilňuje imunitný systém, odolnosť voči ochoreniam, obnovuje črevnú mikroflóru po užívaní antibiotík. Prispieva k lepšiemu tráveniu, zamedzuje hnitiu potravy v tráviacom trakte, premnoženiu škodlivých baktérií a kvasiniek. Pomáha predchádzať zápche a nadmernej plynatosti. Kefírové hubky sa samé rozmnožujú, jedná sa teda o jednorazovú investíciu. Zasielam 50 ml hubiek v dóze s podrobným návodom.. Cena 5 € + poštovné.


Spracovanie reklamných dokumentov

Ponúka administratívnej brigády. Vykonávanie administratívnych úloh na základe pokynov. Robite si to doma v kľude a žiadný šéf vás neotravuje za chrbtom. Budte si pánom svojho času a rozvrhnite si prácu podľa toho kedy to môžte robiť. Zárobok 500€ mesačne. Vhodná aj popri zamestnaní, štúdiu, MD a dôchodku.