PRIDAŤ INZERÁT

Ponúkame rýchle vybavenie nebankové pôžičky

SLUŽBY


VYMAZANIE INZERÁTU č. 68901


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Piatok, 19.7.2019
Dušana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Pracuj v Holandsku bez znalosti jazyka!

Chceš vyraziť do sveta, ale neovládaš cudzí jazyk? Získať prácu bez skúseností a znalosti jazyka je v zahraničí veľmi zložité. My Ti to ponúkame bez akýchkoľvek zložitých postupov. Pozícia pomocného pracovníka v potravinárstve v Holandsku so slovenským koordinátorom. Práca vhodná pre mladých od 18 do 22 rokov, mužov, ženy, páry, skupinky kamarátov. Nástupy: 22.február 2016 29.február 2016 V prípade záujmu napíš na náš mail a uveď, o ktorý termín máš záujem alebo zavolaj.


Zlaté prstene KORAI – nová kolekcia, super ceny

Pozrite si našu novú kolekciu dámskych zlatých prsteňov za bezkonkurenčné ceny už od 41,- € ! Denne sa rozširujúca ponuka zlatých prsteňov za super ceny iba v internetovom zlatníctve KORAI.sk


- PRÁCA NA DOMA NA PRIVYROBENIE -

Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá.


*** Luxusná spoločníčka

Vážené dámy, prezentujte sa ako VIP spoločníčka a zmeňte svoj život k lepšiemu, pomôžeme vám, Vytvoríme vám profesionálnu a veľmi úspešnú prezentáciu, ktorá vám zabezpečí množstvo kontaktov na TOP klientelu.