PRIDAŤ INZERÁT

Katka

SLUŽBY


VYMAZANIE INZERÁTU č. 68887


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Nedeľa, 21.7.2019
Daniel

Vyberáme z vašich inzerátov:


GPS

Majte svoje auto pod kontrolou. Monitoring v reálnom čase. Viete čo sa s autom deje v prípade narušenia, možnosť odpojenia paliva na diaľku, možnosť odposluchu osôb vo vozidle, SOS tlačítko v prípade problémov. Neplatíte žiadne mesačné poplatky. Platíte len za cenu zariadenia a cenu za spotrebu dát cca 4-7 Eur mesačne podľa operátora. Máte na výber voliteľné poplatky a to jednorázovo 30 Eur doživtný prístup na server pri kúpe zariadenia 1 rok grátis, 15 Eur nastavenie našim technikom, 20 Eur raz ročne servis do 48 hod + pravidelný update


Kurzy hry na gitare a hudob. teórie

Gitarová akadémia je moderná gitarová škola s unikátnymi metódami výuky. Osnovy a jednotlivé lekcie sme koncipovali tak, aby študent pochopil každú gitarovú lekciu súbežne s hudobnou teóriou. Iba tak docielime najrýchlejší a najprogresívnejší rast záujemcu o hru na gitare. Jeho hudobné napredovanie je najvyššia méta našej Akadémie, ku ktorej sa spoločne priblížime.


Nová pracovná ponúka !

Zabehnutá obchodná firma prijme personalistu, 800,- EUR mesačne. Zn: Ihneď!


Rekonštrukcie bytov a rodinných domov

Ponúkame kompletné stavebné rekonštrukcie bytov a rodinných domov: stierky, omietky, obklady a dlažby, sadrokartnárske práce, vodoinštalácie a elektroinštalácie. Kvalita práce zaručená.