PRIDAŤ INZERÁT

Barborka

SLUŽBY


VYMAZANIE INZERÁTU č. 68886


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Nedeľa, 21.7.2019
Daniel

Vyberáme z vašich inzerátov:


Rýchly preklad AJ/SJ + korektura prác

Ponúkam rýchle a kvalitné preklady z/do anglického jazyka + celkovú korektúru práce podľa smernice. Mám VŠ vzdelanie v odbore anglistika a amerikanistika. Taktiež mám bohaté skúsenosti nadobudnuté prácou pre MV SR ako tlmočníčka a prekladateľka a lektorka AJ.


Na prodej Canon EOS 5D Mark III s Canon EF 24-105mm f/4L

Na prodej Canon EOS 5D Mark III s Canon EF 24-105mm f/4L Fotoaparát je zbrusu nový zapečetěné v krabici s veškerým příslušenstvím, umístit Vaši objednávku a koupit kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu hned. díky.


Profesionálny servis tabletov pre Celé Slovensko

Ponúkame profesionálny servis tabletov a notebookov pre celu Slovensku republiku Možnosť doručenia priamo na prevádzku, poštou alebo bezplatne vyzdvihnutie v Čadci každý pracovný deň medzi 16:00 a 18:00. Ponúkane opravy : Oprava nabíjania tabletu (výmena konektora, spínača a pod.) Výmena dotykového skla (digitizera) tabletu Výmena displeja tabletu Opravy po poliati tekutinou Opravy po zapojení nesprávnej nabíjačky alebo skratu Viac oprav tabletov nájdete na našom webe ktorý je uvedený nižšie pripadne v kontakte inzerátu V prípade zaslania prosím neposielať žiadne príslušenstvo k notebookov ani tabletom, do balíka je nutne vložiť tel. kontakt pre nacenenie opravy. Ďakujeme.


ponuka pôžičky

Ponúkame pôžičku pre všetkých v núdzi za veľmi nízku úrokovú sadzbu 3% bez zapojeného kolaterálu Vám budeme môcť poskytnúť akúkoľvek čiastku v rozsahu od 2000 EUR - 500000 EUR úrokovú sadzbu obchodovateľnú, s možnosťou splácania od 1 do 20 rokov, ak nás záujemca kontaktuje teraz Viac informácií nájdete na adrese