PRIDAŤ INZERÁT

100 Kčs, 1990, 100. Veľká Pardubická

ZBERATEĽSTVO


VYMAZANIE INZERÁTU č. 68706


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Nedeľa, 21.7.2019
Daniel

Vyberáme z vašich inzerátov:


Opatrovateľka starších ľudí a hendikepovaných detí

S láskou a patričnou nehou opatrím staršieho pána/pani. Som učiteľka predprimárneho vzdelávania a som držiteľkou opatrovateľského kurzu. Pracovala som s hendikepovanými deťmi (DMO, Downov syndróm, Detský autizmus...) Starostlivosť o starších ľudí som si osvojila počas pôsobenia v zariadeniach pre seniorov. Som komunikatívna a pozitívne naladená osoba, Mám 25 rokov a pochádzam z Nitry. V prípade akýchkoľvek otázok ma kedykoľvek kontaktujte.


Ponuka administratívnej práce na doma

Ponúkame možnosť zabezpečiť si vedľajší príjem nenáročnou prácou na doma. Ide o propagáciu reklamných produktov na základe našich pokynov. Práca vhodná od 16 rokov, popri zamestnaní, štúdiu, MD či dôchodku. Zárobok 500 € .


Marta

Miluji vysoké podpatky a podvazky. Jsem na ně úplně ujetá. Líbí se ti také? Chtěl by jsi si o tom psát? Chtěl by jsi se mnou prožít skvělý sex po telefonu? Tak mě něněch čekat! Chtěla bych od tebe projet všechny dírky... A nejraději bych začaka krásným orálkem co ty na to? Napiš na MN(mezera)MAR a tvuj text, odešli na číslo 7804 a čekej na moji odpoveď. Nebo zavolej na 0900799123 cena volaní 2 eur/min. SMS CHAT je pro starší 18 let! Cena kazdej odpovednej SMS je 1.60 EUR s DPH. Provozuje: Starlink Media s.r.o., PO BOX 19, 341 01 HD


Praca z domu.

Privyrobte si k materskej, štúdiu, alebo zamestnaniu. Prácu je možné vykonávať z domova s kompletne pripraveným podporným systémom. Ponúkame prácu s príjemnými ľuďmi, podporu kolektívu, pružnú pracovnú dobu.