PRIDAŤ INZERÁT

Preklad aj / sj

SLUŽBY


VYMAZANIE INZERÁTU č. 68629


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Streda, 24.7.2019
Vladimír

Vyberáme z vašich inzerátov:


KE - 2 izbový byt na Južnej tr.

Predám 2 izbový byt v OV na Južnej tr.v zateplenom bytovom dome, blízko centra, blízko starej nemocnice. Rozloha je 56m2. 1/4 poschodí (pod bytom je byt). Orientovaný na V-Z, izby sú orientované do tichého dvora. Bez balkóna. Slušný vchod, slušný susedia. Byt má plastové okná, vymenené stúpačky a pôvodné parkety v izbách inak je v pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Výborná občianska vybavenosť, v okolí škôlka,škola,potraviny,nemocnica, MHD. Byt je vhodný aj ako investícia na príp.prenájom. kontakt iba e-mailom! Pevná cena!


Termodynamické solárne systémy na ohrev vody

Termodynamické solárne systémy na ohrev vody Výhody systému - až 80% úspory bežných nákladov! - fungujú 365 dní v roku za každého počasia - nezávislé na slnečnom svite - využívajú teploty okolitého prostredia - poskytujú komfortnú a bez údržbovú prevádzku bez potreby záložného zdroja - 5 x účinnejšie než klasické solárne panely • Panel môžete umiestniť do exteriéru budovy (na strechu, fasádu, balkón, ...) alebo do interiéru budovy (do kotolne, kúpeľne, na chodbu, do technickej miestnosti, pivnice, na povalu ...)


Predám tepláky

Predám úplne nové, iba odskúšané tepláky!... veľ. S.... Pošlem aj na dobierku+ pošt. Viac info mailom, taktiež aj real foto.


Vodič MKD – plachtový náves + vysokozdvižný vozík

Náplň práce: -Preprava palet -Vnútroštátna preprava Nemecku, občas aj medzinárodné trasy (Taliansko, Benelux) -účasť vodiča na nakládke a vykládke - ubytovanie v kabíne - vykládka a nakládka tovaru vysokozdvižným vozíkom -model práce: 4/1 Požadujeme: -nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni -platný vodičský preukaz CE so zapísaným harmonizovaným kódom \"95”, karta vodiča, kvalifikačná karta vodiča a preukaz na vysokozdvižný vozík - minimanlu 2 ročnú prax Ponúkame: - atraktívne platové podmienky - pracovná zmluva priamo s nemeckým zamestnávateľom - sociálne výhody podľa nemeckého práva a odvody do dôchodkového poistenia - pomoc slovenského konzultanta - možnosť okamžitého nástupu