PRIDAŤ INZERÁT

Coura Rozárka

SLUŽBY


VYMAZANIE INZERÁTU č. 68628


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Streda, 24.7.2019
Vladimír

Vyberáme z vašich inzerátov:


Karolína

Ahoj, jmenuji se Karolína. Miluji podvazky, korzety, čelenky, satén a vše z doby třicátých let. Z doby šanzonů a kankánu... Jsi na to ujetý jako já? I tenkrát se ale pořádně mrdalo a mrdat já opravdu miluji! Musím to mít každý den! Tak mě nenech čekat a napiš mi na sex po telefonu... Já čekám... Napiš na MN(mezera)KARO a tvuj text, odešli na číslo 7804 a čekej na moji odpoveď. Nebo zavolej na 0900405000 cena volaní 1 eur/min. SMS CHAT je pro starší 18 let! Cena kazdej odpovednej SMS je 1.60 EUR s DPH. Provozuje: Starlink Media s.r.o., PO BOX 19, 341 01 HD


Ako precestovať svet, aby z Vášho majetku neubúdalo?

Radi zdieľame svoje zážitky z výletov, dávame fotky na stránku Facebooku a zdieľame svoje najobľúbenejšie historky z ciest v kruhu známych a rodiny. Určite ste na tom podobne aj Vy, Vaši známi, susedia, kolegovia a jednoducho všetci, ktorých poznáte. Ale koľký z nich sa môžu pochváliť tým, že na dovolenku cestovali za veľkoobchodnú cenu? V skutočnosti je táto možnosť otvorená pre každého. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.


Práca na doma na privyrobenie

Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá.


Zahradne WC , Latrina

Predam zahradnu toaletu