PRIDAŤ INZERÁT

Zarostlá Eleanor

SLUŽBY


VYMAZANIE INZERÁTU č. 68627


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Pondelok, 20.5.2019
Bernard

Vyberáme z vašich inzerátov:


Poradenstvo v oblasti zdravia, výživy a prevencie chorôb

Pracujem ako odborný poradca v oblasti zdravia, výživy a prevencie chorôb, spolu zvládneme i to, čo je na prvý pohľad nemožné, garantujem výsledky, maximálnu spokojnosť. Nezostanete na to sami, budem Vám pomáhať, podporovať Vás. Vypracovávam komplexnú analýzu tela: -aktuálna hmotnosť -mineralizácia kostí -% telesného tuku -lymfatický systém -viscerálny tuk -metabolický vek -množstvo svalovej hmoty -celková fyzická kondícia -% vody v tele -bazálna metabolická spotreba (metabolizmus)


Hledame zamestnance

Firma Johann Wirkner Zeitarbeit GmbH hleda: - REMESLNIKY/CE VSECH PROFESI Pozadavky: - nemecky jazyk na komunikativni urovni - praxe v oboru - vlastni automobil


VIP spoločníčkaSK

Vážené dámy, láka vás cestovanie, túžite po bezstarostnom živote ..., toto všetko vám umožní nami vytvorená prezentácia za účelom sprevádzania klientov. Máme viac ako 12 ročné skúsenosti, vďaka čomu si dovolíme tvrdiť, že sme jedny z najlepších.


Hotové vchodové dvere a dvere na objednávku

Dakos vám ponúka hotové vchodové dvere v rôznych rozmeroch a prevedeniach už aj za 260€! Popis dverí:Masívna oceľová výstuha,5 bodové zamykanie,3D nastaviteľné panty, Hliníkový prah, Zateplené dverné výplne,Izolačné dvojsklo,6komorový profil.Darček:kľučka a zámok!Vchodové dvere na objednávku už aj za 292€!Dvere si môžete objednať v ľubovoľnom rozmere,s otváraním donútra alebo von, v pravom alebo v ľavom prevedení,vo farbe: biela alebo zlatý dub.Novinka:dvere z 88mm-ového profilu, s 32mm-ovým zateplenmý panelom a izolačným 3sklom už aj za 470€!Posielame po celom SK!