PRIDAŤ INZERÁT

Preprava na letisko/letiská

SLUŽBY


VYMAZANIE INZERÁTU č. 68623


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Sobota, 4.4.2020
Izidor

Vyberáme z vašich inzerátov:


* * * Privyrobte si z domu na počítači a internete * * *

Zaregistrujte sa zdarma na týchto stránkach nižšie a zarábajte odporúčaním stránky a vyhľadávaním nových členov (kamarátov, priateľov, známych, neznámych...). Registrácia trvá len cca 15 sekúnd. Registračné linky - tu: 1. spoločnosť: Zaregistrujte sa zdarma. Registrácia trvá len cca 15 sekúnd: tipli.sk/p/98216 + 2. spoločnosť: freebitco.in/?r=11403169 (v podstránke zvýraznenej žltou farbou na hornej lište (FREE BTC) každú hodinu opisujete kód (resp. len stlačiť ROLL) a získate za to peniaze, prípadne aj výhru a naviac ak chcete vyššie sumy, môžete hľadať nových členov.)


Elektrikár Bratislava-NONSTOP-kontroly elektriky

elektrikár Bratislava -NONSTOP


Práca na doma na privyrobenie

Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá.


TV herná konzola PEGASUS TV GAME FS1 s viacerými hrami

V hernej konzole je zabudovaných 22 známych hier Hry v konzole pobavia ako menších tak i väčších Hry sú 8-bitové /športové, logické, zábavné, dobrodružné, streľba.../ Možnosť dokúpiť hraciu kartu v našom eshope. Hra sa dá prepojiť s TV pomocou pribalených káblov - AV kábel Konzola sa veľmi ľahko a jednoducho pripája k televízoru Konzola má dobrý výkon a dlhú životnosť Obsahuje až 2 joyisticky + hernú pištoľ (funguje len na staré analogové televízory) Materiál: plast. Jazyk: angličtina