PRIDAŤ INZERÁT

Mokrá Irina

SLUŽBY


VYMAZANIE INZERÁTU č. 68618


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Štvrtok, 19.9.2019
Konštantín

Vyberáme z vašich inzerátov:


Anglicko - balenie textilu a drobného tovaru - aj pre páry

Práca je vhodná pre ženy, mužov,páry. Práca nevyžaduje prax – je vhodná aj pre absolventov. Práca podľa pokynov managera.Balenie, kompletovanie, príprava na expedíciu,expedícia tovaru.Jedná sa o textil, gely, proteinové tyčinky a podobne. Po 3 mesiacom možnosť práce na contract. Mzda od 6,5-9,23GBP na hodinu. Pracovné smeny sú 9 hodinové Výplata každý týždeň v piatok na účet. Platená dovolenka 28 dní/rok. Ubytovani e v domoch, alebo bytoch 70 GBP týždenne. Výborné základy anglického jazyka- nie začiatočnik Príplatok tax credit od 40 -60 GBP … Dovolenka plne hradená zamestnávareľom 21 dní. V prípade záujmu nás kontaktujte. Poskytneme ďalšie podrobné informácie o práci, ubytovaniu a aj o termínoch odletov.


Doučovanie matematiky a fyziky

Študoval som Fakultu matematiky fyziky a informatiky odbor fyzika a doučujem všetky úrovne matematiky a fyziky (nielen) na skúšky zápočty či reparáty.5-ročné skúsenosti s doučovaním,časovo sa Vám viem prispôsobiť.Prí­padne pomôžem so zadaniami.Cena 6e/45minút.


Wellness poradca

Práca na doma/Staňte sa wellness poradcom/klientom. Rád by som vám predstavil nenáročnu prácu z domu pre každého kto má prístup na internet a chcel by si slušne privyrobyť. Jedná sa o šikovných wellness poradcov, kde by bola vašou náplňou práce ponuka širokej škály výživových doplnkov. Je to nenáročné a zárobok môže milo prekvapiť. Zároveň sa môžete stať aj klientom a nakupovať za výhodné ceny. Podrobnejšie info zašleme mailom.


Chceš si prilepšiť? máš 2hod. denne čas?

Pracujte z domu 2 hod. denne a privyrobte si 200€ týždenne. Práca je administratívna, nenáročná, potrebné je vedieť základy práce s internetom a PC. Toto privyrábanie je vhodné popri práci aj štúdiu. V prípade záujmu kontaktujte ma mailom