PRIDAŤ INZERÁT

Olga

SLUŽBY


VYMAZANIE INZERÁTU č. 68495


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Utorok, 25.6.2019
Tadeáš

Vyberáme z vašich inzerátov:


Stavebný pozemok - Bobrov 1157 m2

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok v Bobrove určený na výstavbu rodinného domu, poprípade dvoch rodinných domov. Nachádza sa v lokalite, kde prebieha radová výstavba rodinných domov. Pozemok je slnečný celý deň. Výmera pozemku je 1157 m2. Inžinierske siete sú v dosahu. Šírka je 18 m a dĺžka je cca 64 m. Cena je 29 Eur/m2. Maklér odporúča. Kontakt na makléra 0910946602.


sťahovanie Bánovce Doprava vypratávanie likvidácia

Sťahovacie práce Bánovce nad Bebravou , preprava. Kompletné sťahovacie služby. Autodoprava. Profesionálny tím sa postará o Vaše bezproblémové presťahovanie. Byty, domy, kancelárie, firmy, sklady, archívy, klavíre, trezory, ťažké bremená. Nonstop služby. Samozrejmosťou sú baliace práce, dodanie baliaceho materiálu, montáž a demontáž, vypratávanie starého nábytku, pivníc, garáží a pod, Likvidácia starého nábytku, tovarov, strojov, odpadu, stavebného odpadu a pod. Krabice a pomôcky na sťahovanie Vám donesieme. Možnosť uskladnenia nábytku, tovaru a pod. Skladovanie. Nákupný servis - Vy nakúpite a my dovezieme a vynesieme. Nie sme iba autodoprava, skutočne aj sťahujeme.


reklama

Ponúkam priestor pre Vašu reklamu smer Sereď - Šaľa a Šaľa - Galanta. Bližšie informácie na tel. čísle 0908119776. Cena dohodou.


Partia murárov

Dobrý deň, ak máte záujem ísť pracovať ako murár -tesár-obkladač - maliar,demolačné práce do Nemecka, ale môže to byť aj SR a ČR. tak nás neváhajte kontaktovať. Jazyk nie je nevyhnutnou podmienkou, prax v obore vítaná. Práca sa nachádza v mestách : Hannover,Stuttgart,Berlin,Nurnberg, pracovná náplň: stavanie polyfunkčných budov, rodinných domov,oprava diaľníc ,fasády na obytných domoch.Skúsenosti veľkou výhodou .Ubytovanie zabezpečené prispieva sa 70-120eur/mes.Cena h.2-3eur/min. Hodinová mzda od 8-15eur/h.Doprava individuálna (podľa dohody). Ak máte záujem kontaktujte nás iba telefonicky na tel . číslach 09/008 353703 alebo 09/007 14704.Pondelok až sobota sme tu pre Vás od 8.00 - 19.00hod.