PRIDAŤ INZERÁT

Učitelka Stanislava

SLUŽBY


VYMAZANIE INZERÁTU č. 68490


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Streda, 24.4.2019
Juraj

Vyberáme z vašich inzerátov:


Zlaté náušnice KORAI za bezkonkurenčnú cenu

Skutočne krásne náušnice zo žltého 14 karátového zlata za bezkonkurenčnú cenu 100,- € nájdete v internetovom zlatníctve KORAI. Zlaté náušnice vážia 1,85 gramov, sú dlhé 14mm a široké 8mm. Náušnice sú z prednej strany celé vykladané množstvom bielych zirkónov. Zapínajú sa na klasický patent a sú vhodné tiež ako darček. Navštívte e-shop KORAI a zaručene si vyberiete. Internetové zlatníctvo KORAI.


Predám satelitný tanier

Predám satelitný tanier aj z príslušenstvom.Je to mágio od telekomu.Mam ho dva roky.Odber ihneď.Cena je 30 eur.Kontaktovat ma môžete počas celého dňa.T.L.0904 246 414 Tarkayová


Nové profes. plavecké okuliare Speedo Aqua Pulse Max

Profesionálne plavecké okuliare Speedo sú úplne nové, originál balenie + kúpna zmluva(záručný list). V prípade záujmu pošlem viac foto + info.


Preprava Krakow Katowice

Preprava, doprava, autobus, minibus do turistického mesta Zakopane v Poľsku. Preprava osôb na letisko Krakow Balice DENNE z Popradu, Košíc, Prešova, Martina, Ružomberka, Liptovského Mikuláša a iných. V ponuke aj letiská Budapešť, Viedeň, Bratislava, Košice, Warszawa, Katowice, Rzeszow. Odchody a príchody minibusu na letisko v Krakowe Individ uálna preprava osôb Poprad / Vysoké Tatry - Zakopane Poľsko...preprava hotelových hostí, výlety, služobné cesty.