PRIDAŤ INZERÁT

Katka

SLUŽBY


VYMAZANIE INZERÁTU č. 68483


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Utorok, 23.7.2019
Olga

Vyberáme z vašich inzerátov:


dámske plavky značky calzedonia

Predám nové značkové plavky kupované v Taliansku , nenosene , vrchný diel B a spodný diel veľkosť M . Cena 25 eur .


OPISOVANIE REKLAMNYCH DOKUMENTOV

OPISOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. ZÁROBOK 500 € / MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.


Eliptický trenažér

Elliptical inSPORTline Drive je moderný eliptický trenažér, ktorý disponuje všetkými funkciami pre aktívny domáci tréning. Eliptikal inSPORTline Drive je vybavený obľúbeným magnetickým brzdným systémom s manuálnym ovládaním záťaže. 5 kg záťažové koleso umožňuje efektívny tréning s dobrými výsledkami. 8 stupňov regulácie záťaže, tichý chod a rukoväte so vstavanými meračmi tepovej frekvencie sú vlastnosti, vďaka ktorým sa stal eliptical inSPORTline Drive obľúbený.


Antinikotínová terapia

Antinikotínová terapia, biorezonančná metóda odvykania od fajčenia. Vysoká úspešnosť, bez vedľajších účinkov. Centrum na odvykanie od fajčenia Žilina. Dom odborov, vedľa Auparku, blok A na 3. poschodí č.dverí 57. Objednajte sa na čísle 0948 30 40 50. Cena terapie je 35€, zaujmavé zľavy skupinám a ZŤP, už od 26€ na osobu. Možnosť darčekovej poukážky. Pondelok až nedeľa od 7:00 do 20:00.