PRIDAŤ INZERÁT

Individuální půjčky expresscredit04@gmail.com

SLUŽBY


VYMAZANIE INZERÁTU č. 68355


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Utorok, 19.3.2019
Jozef

Vyberáme z vašich inzerátov:


Predám originál MC kazety

Predám originál MC kazety : Metalinda - Maj May Robo Grigorov - Z extrému do extrému Rolling Stones - Voodoo Lounge Jeden kus za 2 eurá.


Trapézové plechy - celá SR

Nový a nepoškodený Trapézový pozinkovaný plech II.tr. 0,4 x 960 x 2000mm. Cena: 4,11 € za m2 (alebo 7,90 € za kus). Plech je možné prevziať osobne, alebo ak sa dohodneme na dovoze tak doveziem. Ak treba zašlem aj viac obrázkov.


Šípkový lekvár

Predám tento 100% domáci šípkový lekvár. Je miešaný v pomere 4:0,5 (šípky-cukor), takže nie je priveľmi kyslý, ani veľmi sladký, ale zároveň je zachovaná jeho pôvodná chuť šípok.Hustotou podobný hustejšiemu medu takže je vhodný ako na pečivo tak aj na palacinky a iné dobroty. Šípky sú zberané v pokojnej oblasti pod vinicami mimo hlavných ťahov takže sú čisté a zdravé.Lekvár je kvalitne prepasírovaný,nie sú v ňom žiadne chĺpky. Balený v 720ml pohároch- 10 eur alebo inak v 380ml pohároch-5,7eur. Kontakt mailom alebo telefonicky. Osobný odber/dobierka/kuriér. Platí do zmazania.


Oprava ďalekohľadov, puškohľadov,geod. pristrojov

Oprava ďalekohľadov, puškohľadov, mikroskopov, geodetických a ostatných optických prístrojov, čistenie CCD čidiel, objektívov a dataprojektorov. Opravy i na počkanie. Banská Bystrica Nám Ľudovíta Štúra 7