PRIDAŤ INZERÁT

Individuálna pôžička expresscredit04@gmail.com

SLUŽBY


VYMAZANIE INZERÁTU č. 68337


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Štvrtok, 21.3.2019
Blahoslav

Vyberáme z vašich inzerátov:


predám s.r.o. platca DPH s garanciou

100% garancia nevyrubenia dorúbu dane a pokút za minulé obdobie, nakoľko spoločnosti sú novozaložené - bez histórie. Spoločnosti s.r.o. sú platcami DPH od 02/2014, založené sú za účelom ich predaja, majú rozsiahle predmety činností. Dorúbenie dane v mnohých prípadoch spoločností s históriou spôsobuje ich likvidáciu - ukončenie podnikania ! S našimi spoločnosťami Vám takýto smutný scenár nehrozí !!! cena je vrátane notárskych a súdnych poplatkov


predám mladé zajace

predám 7 týždňové zajace, otec činčila veľká a matky NOS a CAL


Čelná prevodovka s elektromotorom 3kW

Ponúkame na predaj čelnú prevodovku, typ TS031 319/132, prevodový pomer 5. Typ motora 4AP112M-6 vrátane prechodového kusu, výkon 3kW / 230/400V, pracovná poloha 1, mazivo ARAL EP85W90. Cena je 442,- € + DPH. Miesto uloženia Prešov.


Servis notebookov pre Cele Slovensko aj počas SVIATKOV

Ponúkame profesionálny servis NOTEBOOKOV A TABLETOV aj počas veľkej noci, každý deň od 8:00 do 20:00 Možnosť doručenia notebooku aj cez Slovenskú poštu! Opravy ktoré vykonávame: -Opravy dosiek notebookov a tabletov po skrate a poliatí -Opravy Grafických kariet (aj na doske) -Výmeny displejov a dotykov za najlepšie ceny - Výmeny klávesníc v notebookoch za nízke ceny - Opravy BIOS-u aj napájkovaného na doske - Záchranu dát z ťažko poškodených diskov Viac opráv nájdete na webe uvedenom nižšie prípadne nás môžte kontaktovať telefonicky alebo emailom Kontakt a adresa pre prinesenie/zaslanie notebooku: PC Servis Milošová 1756 02201 Cadca V prípade doručenia neposielajte baterku, nabíjačku ani iné príslušenstvo.