PRIDAŤ INZERÁT

Martina

SLUŽBY


VYMAZANIE INZERÁTU č. 68328


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Streda, 22.5.2019
Júlia, Juliana

Vyberáme z vašich inzerátov:


NOVINKA ! Pánske LED digitálne hodinky COBRA !

Predám nový typ pánskych LED hodiniek v tvare hlavy kobry ! Špeciálne tvarovaný atraktívny dizajn ciferníka okamžite priťahuje pozornosť ! Mäkký silikonový remienok má dĺžku 24 cm, rozmer ciferníka 4,1 x 5 cm. LED svetlo zobrazuje: čas, dátum, rok, čas v 12/24-hodinovom formáte. Perfektný darček pre mužov !


predam bicie

Nazdar,,predam bicie značky tama imperialstar kupene pred 5-mi rokmi.Bicie su bez škrabancou ,,používané v skúšobni ,,len ak tak bežné známky opotrebenia hraním.Zloženie kopák 22 /18 ritmičák 14 /5,5 prechody 12,,,13,,,16,,,všade su remo blany okrem ritmičáka,dam k tomu aj stojan na hi.hat a jednu šibenicu +šlapku premier ešte neodbalenú a šlapku tama ale ta je bez pružiny(nie je na fotkach ) a prenosne blany tama ...všetko čo je na fotke ,,, a prednu blanu na kopak vratim na spat až pri kupe pretože ju používam na druhých bicích,,,treba vidiet ak tak viskúšať..


MALIARSKE PRÁCE

Vykonávame murárske a maliarske práce. lacno.


Zariadenie na striekanú izoláciu Graveco GY80

Predám nove zariadenie na striekanú izoláciu GravecoGY80 - systém polyuretánu a polyurea povlak. Výbava: moderné displeje, počítadlo, výhrev hadíc, dva voliteľné recirkulačné systémy, pištoľ Graveco Raptor IV. Je vynikajúcim zariadením k realizácii stredne veľkých a veľkých projektov. Využitie: – izolácia a hydroizolácia domov a striech/strešné membrány atď, výroba špeciálnych podláh, izolácia chladiarenských zariadení/skladov, izolácia hospodárskych budov/hangárov, rôznych výrobných a skladových priestorov, hydroizolácia a izolácia pivníc, základov, izolácia napr. aj sila atď.