PRIDAŤ INZERÁT

Katka

SLUŽBY


VYMAZANIE INZERÁTU č. 68165


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Nedeľa, 21.7.2019
Daniel

Vyberáme z vašich inzerátov:


Prácaa z domu

Ponúkam prácu na doma, vhodnú pre všetkých! Ide o firmu Essens, ktorá sa zaoberá produktami zdravej výživy, kozmetikou a parfumami. Registrácia je úplne zdarma!!! Bližšie informácie emailom.


Lovesms - chatuj, flirtuj, zabav sa

Nájdi si priateľa, chatuj, flirtuj, zabav sa. Nájdi svoju lásku.


Prenájom RD na podnikateľské účely Tvrdošín

Ponúkame na prenájom rodinný dom, vhodný na podnikateľské účely v centre mesta Tvrdošín. Rodinný dom je postavený na pozemku o výmere 272 m2 s podielom na prístupovej ceste. V roku 2013 bol dom nanovo vybudovaný. Dispozične pozostáva z dvoch podlaží. Na prízemí sa nachádza predsieň, izba s kuchynským kútom, izba, WC a mala miestnosť s odkladacím priestorom. Na prvom poschodí sa nachádzajú dve miestnosti, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Ústredné vykurovanie je na tuhé palivo (kotol so zásobníkom). Možnosť plynového kúrenia. Za rodinným domom sa nachádzajú priestory o výmere cca 200 m2 vhodné ako garáž alebo skladovacie priestory. Dom je napojený na obecný vodovod, kanalizáciu. Cena je dohodou .K dispozícii ihneď


Hotové drevené vhcodové dvere

DAKOS ponúka Drevené vchodové dvere Hotové z borovice s dodaním do 48h,jednokrídlové aj dvojkrídlové,s 5bodovým zamykaním a s izolačným dvojsklom.Darček kľučka a zámok.Cena kompletných dverí už od 320€.Podrobný popis dverí nájdete na našej stránke.Dvere posielame kurierom.