PRIDAŤ INZERÁT

Nitra - Ponuka výhodného ubytovania

NEHNUTEĽNOSTI


VYMAZANIE INZERÁTU č. 67985


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Streda, 20.2.2019
Lívia

Vyberáme z vašich inzerátov:


asistent predaja,nákupu a obchodu

Náplň práce: vybavovanie maloobchodných a veľkoobchodných objednávok starostlivosť o klientov, koordinovanie reklamy, starostlivosť o klientov, zabezpečenie reklamy. príprava objednávok,obsluha zákaznikov. Podmienky: komunikatívnosť, ochota učiť sa, tímová spolupráca. V prípade záujmu potrebné poslať životopis email Kontaktovaní budu len vhodný uchadzači.


Práca s pohodlia domova.

Ste mamička na materskej dovolenke, absolvent bez skúseností, alebo jednoducho hľadáte zmenu? Ponúkame serióznu prácu v oblasti zdravej výživy pre tých, ktorí si chcú zlepšiť svoju finančnú situáciu a naučiť sa niečo nové, atraktívna oblasť, zaškolenie, časovo nenáročné.


Administratívno klientský pracovník

Práca v mladom kolektíve plnom mladých ambicióznych ľudí vhodná ako privyrobenie si popri škole, ne/zamestnaní alebo ako hlavná pracovná činnosť. -Podmienka: od 18 rokov -Náplň práce: administratíva, vypisovanie zmlúv, archivácia dokumentov, práca s PC, mailová a osobná komunikácia s klientom a spoločnosťami, servisné telefonáty -Plat: 150 - 700 € podľa výberu privyrobenia alebo ako hlavná činnosť -Miesto výkonu práce - Nové Mesto nad Váhom, Piešťany - možnosť kariérneho postupu V prípade záujmu poslať životopis s tel. kontaktom na mail Ak sa vám od nás nikto neozval je možné, že váš životopis neprišiel. Pošlite ho ešte raz. Ďakujem


Kvalitný vlnitý pozinkovaný plech

Predám nové vlnité plechy pozinkované, rozmer cca 80 x 200 cm, hrúbka plechu 0,4 mm. Cena za jeden kus 6,50 €. Po dohode zabezpečím aj dopravu, aj na dobierku.