PRIDAŤ INZERÁT

Majka

SLUŽBY


VYMAZANIE INZERÁTU č. 67912


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Piatok, 20.9.2019
Luboslav, Luboslava

Vyberáme z vašich inzerátov:


Hotové vchodové dvere a dvere na objednávku

Dakos vám ponúka hotové vchodové dvere v rôznych rozmeroch a prevedeniach už aj za 260€! Popis dverí:Masívna oceľová výstuha,5 bodové zamykanie,3D nastaviteľné panty, Hliníkový prah, Zateplené dverné výplne,Izolačné dvojsklo,6komorový profil.Darček:kľučka a zámok!Vchodové dvere na objednávku už aj za 292€!Dvere si môžete objednať v ľubovoľnom rozmere,s otváraním donútra alebo von, v pravom alebo v ľavom prevedení,vo farbe: biela alebo zlatý dub.Novinka:dvere z 88mm-ového profilu, s 32mm-ovým zateplenmý panelom a izolačným 3sklom už aj za 470€!Posielame po celom SK!


Rodinny dom v obci Vojcice

VYHODNA PONUKA - Predam velky 6-izbovy poschodovy rodinny dom ( 220 m2 obytna plocha ) v osobnom vlastnictve so zahradou v tichej casti obce Vojcice ( okr.Trebisov ) postaveny v r.1980. Celkova vymera pozemku je 880 m2. Sucastou domu je balkon, terasa, garaz, hospodarska budova, studna, zahrada. Dom je napojeny na plynovu a elektricku pripojku, vodovod, septik. Vhodny aj pre viacgeneracnu rodinu. Obhliadka domu mozna po tel. dohovore.


Hľadám asistenta/ku

Hľadám asistenta/ku do obchodnej spoločnosti.Životopisy zasielajte na mail.Bližšie info telefonicky po zaslaní životopisu.Práca v centre Žiliny.


TEPOVANIE sedačiek

Naša firma ponúka hĺbkové TEPOVANIE a dezinfekciu čalúneného nábytku ako sú sedacie súpravy, koberce (kusové/metrážne), matrace, stoličky atď. 0908 771 231 Sme tu pre Vás kdekoľvek a kedykoľvek!