PRIDAŤ INZERÁT

Pôžičky ihneď a na čokoľvek.

SLUŽBY


VYMAZANIE INZERÁTU č. 67910


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Nedeľa, 22.9.2019
Móric

Vyberáme z vašich inzerátov:


Operátor vo výrobe

Obsadzujeme viacero pozícií vo výrobe : SMT operator, vizuálna kontrola, montážny pracovník ( vhodné najmä pre ženy) , osádzanie, testovač a ďalšie. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na uvedenom tel. čísle alebo mailovej adrese. Požadujeme: Elektrotechnické vzdelanie, šikovnosť, zručnosť , vyhlášky 21, 22 Ponúkame: - mzda od 550 do 700€ - ubytovanie plne hradené zamestnávateľom, - navyšovanie mzdy po odpracovanom mesiaci, - bonusy do výšky 100 €, - príspevok na ubytovanie 120€ /mesačne - stravovanie vo firemnej jedálni, v prípade nočných zmien stravné lístky - stabilná a dlhodobá práca, - možnosť prejsť do kmeňového stavu firmy, - firemná preprava


praca v nemecku

sprostredkujeme pracu v nemecku bez poplatkou


konferenčný stolík

Predám konferenčný stolík z masívneho dreva.Vyrobené zo starého dreva povrchová úprava lak.Rozmery 100x80x30. tel 0902613089 Pozrite i moju ďalšiu inzerciu.


Výroba croassantov- Rakúsko

Dobrý deň, pre zvýšený dopyt sa naberá väčší počet pracovníkov na výrobu croassantov. Práca v samotnej pekárenskej výrobe vo Rakúsku. Pracuje sa 5-6dní/tyždeň-42h/tyžden. Uprednostnení budú uchádzači so skúsenosťou v pekárenskej výrobe. Nástup priebežne počas celého roka. Práca je na rakúsku zmluvu. Jazyk nie je podmienkou. Práca je na 6-12 mesiacov v prípade spokojnosti zamestnávateľa možnosť predlženia zmluvy. Ubytovanie a strava zabezpečená! Mzda 1.200€/mes. Možnosť aj záloh od zamestnávateľa po dohode. Tešíme sa na Vás.