PRIDAŤ INZERÁT

Rekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou na VII. sídlisku

NEHNUTEĽNOSTI


VYMAZANIE INZERÁTU č. 67707


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Utorok, 23.7.2019
Olga

Vyberáme z vašich inzerátov:


predam novy mob SWEES dual core android 4.2.2

8pixel foto video,4gb vnutorna.2jadra.1.3ghz procesor jelly bean.5palcovy dysplej a ine


Administratívna práca z pohodlia domova

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ PRÁCE. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU. VIAC INFO mail


sťahovanie Bánovce Doprava vypratávanie likvidácia

Sťahovacie práce Bánovce nad Bebravou , preprava. Kompletné sťahovacie služby. Autodoprava. Profesionálny tím sa postará o Vaše bezproblémové presťahovanie. Byty, domy, kancelárie, firmy, sklady, archívy, klavíre, trezory, ťažké bremená. Nonstop služby. Samozrejmosťou sú baliace práce, dodanie baliaceho materiálu, montáž a demontáž, vypratávanie starého nábytku, pivníc, garáží a pod, Likvidácia starého nábytku, tovarov, strojov, odpadu, stavebného odpadu a pod. Krabice a pomôcky na sťahovanie Vám donesieme. Možnosť uskladnenia nábytku, tovaru a pod. Skladovanie. Nákupný servis - Vy nakúpite a my dovezieme a vynesieme. Nie sme iba autodoprava, skutočne aj sťahujeme.


Pílový segmentový kotúč 360/4

Ponúkame na predaj pílový segmentový kotúč na kov, rozmer 360/4, STN 222944, výrobca Pilana. Cena 65,-eur/ks + DPH. K dispozícii 10 ks. Miesto uloženia Prešov.