PRIDAŤ INZERÁT

Ponuka: Vybavenie hypoték, úverov, refinancovania

NEHNUTEĽNOSTI


VYMAZANIE INZERÁTU č. 67649


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Piatok, 19.4.2019
Jela

Vyberáme z vašich inzerátov:


Výživový poradca a konzultant do centra v ZA

Štúdio Vitality v Žiline prijme 3 nových kolegov so záujmom o aktívny životný štýl, šport alebo starostlivosť o pleť a telo. Ponúkané pracovné pozície: - odborný konzultant pre oblasť zdravia, výživy, športu a pohybových aktivít - kvalifikovaný wellness tréner pre oblasť úpravy hmotnosti a formovanie postavy - odborná poradkyňa pre oblasť krásy, profesionálnej starostlivosti o pleť a telo Poslať životopis na mail.


umelecká maľba na stenu

Umelecká maľba na stenu, od návrhu po realizáciu.


* * * Prieskumy trhu - Práca cez PC a net * * *

Ponúkam Vám prácu na doma na privyrobenie cez internet, žiadne vstupné poplatky. Vyplňovanie prieskumov (profesionálne agentúry).


peletky 6mm 15kg vrecia

Drevene 6mm peletky - Ponuka Uvazdaci predsezonove ceny 6mm balene v 15kg presvitnych vresiach. vyrobene s pilin makkych drevin, bez prisad alebo farbiv. Eneria: 18.4kJ/kg Apopol/Ash 0.6% Vlhkost/moisure 7% Vpada do kategorie A1/DIN+/ Cena je konecna s DPH.Cena plati pre skad v Banskej Bystrici, je to iba 3.14€ za vrece pri odbere nad 1 tonu. Je mozny aj kusovy predaj. pre velkoodberatelov mame zujmave cenove relacie. ak s kvalitou tovaru nebudete spokojny mozete nam ho vratit, na vymenu alebo peniaze. Ak mate zaujem, otazky alebo potrebujete viac informacii, nevahajte, kontaktujte. Radi Vam pomozeme.