PRIDAŤ INZERÁT

Pôžička na mieru.

SLUŽBY


VYMAZANIE INZERÁTU č. 67534


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Štvrtok, 19.9.2019
Konštantín

Vyberáme z vašich inzerátov:


Rezné kotúče na KOV - OCEĽ:

VYPREDAJ – rezné kotúče na OCEĽ - KOV: Značka: ELCARBO Hrubka: 3,2 – 4,0 mm, Priemer + cena: 400 x 3,2 – 4,0 x 80 mm = 4,00 EUR


Nový kuchynský sporák z liatiny na drevo

Predám úplne nový kuchynský sporák Hosseven 4010 na drevo z liatiny. Výkon 6 kW, rozmery cca 800 x 930 x 530 cm. Zabalený so zárukou. Cena 230 €. Zabezpečím aj dovoz (SR, po dohode aj na dobierku).


Predám garzónku v TOP stave

Predám garsónku vo Veľkých Kapušanoch na sídlisku POH. Byt je kompletne zrekonštruovaný, vymenené jadro, nový sprchovací kút, nové WC a umývadlo, plastové okno, strop – sadrokartón, nová kuchynská linka. Byt je zariadený novým nábytkom a vybavený potrebným príslušenstvom, je možnosť ihneď sa prisťahovať. V prípade záujmu o prenájom je možnosť sa dohodnúť. Uprednostňujem dlhodobý prenájom, najlepšie pre firmy ako služobný byt. Výdavky sú oveľa nižšie ako pri ubytovaní sa v penzióne alebo v hoteli. Fotky môžem poslať e-mailom.


Nielen na leto

Ponuka domáce nenáročné brigády manuálneho charakteru, podložené zmluvou, materiál dodávaný až domov, hotová práca odoberaná a preplácaná v pravidelnom termíne. Činnosť je vhodná pre študentov, zamestnaných, nezamestnaných, mamičky. Stačí trochu zručnosti a organizovanosti. Plat sa vypláca k 30. dňu v mesiaci na účet, raz ročne vyplácaná motivačné prémie. Platí pre celú Slovenskú republiku.