PRIDAŤ INZERÁT

Ponúkam vybavenie hypoték, úverov, refinancovania...

NEHNUTEĽNOSTI


VYMAZANIE INZERÁTU č. 67498


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Nedeľa, 21.7.2019
Daniel

Vyberáme z vašich inzerátov:


Háčkovaný medvedík

Predám rozkošných háčkovaných medvedíkov z kvalitnej 100% bavlnenej priadze, plnené antialergickou výplňou do vankúšov.Pohybujú nožičkami i ručičkami Milí a zlatí kamaráti. Môžu byť skvelým spoločníkom pre vás i vaše deti., ktoré určite potešia a stanu sa miláčikom celej rodiny. Odporúčam prať ručne max. 30 st., sušiť voľne položené. Odber ihneď. Cena za 1 kus 29.90 EUR + poštovné Veľkosť: 47 cm


Práca na doma na privyrobenie

Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá.


Retiazky z bieleho zlata KORAI

Krásne dámske a pánske retiazky zo 14 karátového bieleho zlata za bezkonkurenčné ceny od 56,- € nájdete v internetovom obchode so šperkami KORAI. Navštívte e-shop KORAI a zaručene si vyberiete.


Pridáme vaše inzeráty na internet

Ponúkame vloženie inzerátov do 50 inzertných skupín na FACEBOOKU. Cena je 1.20 s DPH za celú službu vloženia inzerátov. Ponúkame vloženie inzerátov do 50 inzertných portálov na Internete. Cena je 2.50 s DPH za celú službu vloženia inzerátov.