PRIDAŤ INZERÁT

Biela Labuť Michalovce

CESTOVANIE


VYMAZANIE INZERÁTU č. 67367


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Štvrtok, 20.6.2019
Valéria

Vyberáme z vašich inzerátov:


4/4 nové puzdra na husle, 3/4 sláky, husle...

Predám 4/4 nové puzdro na husle. Super vyhotovenie, dva remence, pevná rúčka. Cena 32,-€ Predám 3/4 husľové sláky a 4/4 sláky. Super stav, pekné vypracovanie, nové. Slák je 8 hran. Cena 30,-€. Ďalej predám nové husle. Komplet za 70,-€. Super 4/4 husle s výborným zvukom. Cena 500,-€. V cene husle, hranaté puzdro, nový slák, remence, kolofónia. Ďalej staršie nástroje... atď... foto, popis vecí zašlem na vyžiadanie. Na otázky rád odpoviem. Stačí napísať mail, zavolať na mobil.... Inzerát platí stále.


* * * Zarobte si z domu na počítači a internete * * *

Zaregistrujte sa zdarma na týchto stránkach nižšie a zarábajte vyhľadávaním nových členov (kamarátov, priateľov, známych, neznámych...). Registrácia trvá len cca 15 sekúnd. Registračné linky - tu: 1. spoločnosť: tipli.sk/p/98216 + 2. spoločnosť: freebitco.in/?r=11403169 (v podstránke zvýraznenej žltou farbou na hornej lište (FREE BTC) každú hodinu opisujete kód (resp. len stlačiť ROLL) a získate za to peniaze, prípadne aj výhru a naviac ak chcete vyššie sumy, môžete hľadať nových členov.) A ak máte ešte záujem o vyplňovanie prieskumov trhu (aké používate potraviny, kozmetiku, aké sledujete televízie a rádia, noviny, časopisy, weby... prieskumy sú anonymné) z domu cez PC a internet, pošlem info, píšte na e-mail.


Prenájom obchodných priestorov v centre mesta Levice

Ponúkame na prenájom priestory ktoré sa nachádzajú na pešej zóne na prízemí ( ulica Ivana Krasku) Priestory sú vhodné na služby ako napr. kaderníctvo, nechtový dizajn Priestory majú cca 15m2 a cena nájmu je 200 EUR vrátane energií. V budove sídli realitná kancelária, pedagogicko- psychologické centrum, kozmetika. Priestory vhodné pre služby


*Lux. spoločníčky*

Vážené dámy, ponúkame vám vytvorenie exkluzívnej web prezentácie za účelom sprevádzania TOP klientely v zahraničí, alebo na Slovensku. Naša spoločnosť pôsobí na trhu viac ako 12 rokov, sme veľmi silní. Máte záujem dozvedieť sa o našej ponuke viac.