PRIDAŤ INZERÁT

Pronájem domu

NEHNUTEĽNOSTI


VYMAZANIE INZERÁTU č. 67188


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Štvrtok, 18.4.2019
Valér

Vyberáme z vašich inzerátov:


nadrz

Predam nadrz objem 1000 lit. Vhodna do zahrady atd nadrz je 100% stave neposkodena ma vypustny ventil spolu s predlzenym nastavcom, je cista bola raz pouzita cena za kus je 55eur.


Práca na doma na privyrobenie

Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá.


* * * Práca na doma na počítači * * *

Ponúkam Vám prácu na doma na privyrobenie cez internet, žiadne vstupné poplatky.


Prenosné konvové dojenie PD 25 AS OK

predám Prenosné konvové dojenie PD 25 AS OK - prenosné, nerezová kanva 25 litrov, asynchrónne, pre ovce alebo kozy bez zberača. Je vhodné pre chovateľov s menším počtom dojníc, myslené ako stacionárne, ľahko prenosné zariadenie, môže sa umiestniť aj na vozík spoločne napríklad s generátorom el. prúdu pre použitie na pastve. Dojenie má všetky vlastnosti malého konvového dojenia, teda doja sa podtlakom, asynchrónne so striedavým, pulzným masírovaním ceckov - stimulovaním mliečnej žľazy. Zberná nerezová podtlaková nádoba s obsahom 25 litrov umožňuje nádoj až 22 litrov mlieka. Kanva i veko kanvy je z nerezovej ocele AISI 310. Podtlak vytvára veľmi tichá olejová výveva s výkonom 100 litrov za minútu. Sací efekt sa dostaví cca 10 - 15 sekúnd po spustení vývevy. viac na 123nakup eu