PRIDAŤ INZERÁT

Byt v peknom prostredí

NEHNUTEĽNOSTI


VYMAZANIE INZERÁTU č. 66845


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Utorok, 23.7.2019
Olga

Vyberáme z vašich inzerátov:


Mimoriadna akcia, 100% prírodné doplnky výživy

Doprajte svojmu telu tú správnu dávku 100% prírodných vitamínov, minerálov, aminokyselín a enzýmov. Vyberte si jeden zo 100 najdôležitejších prípravkov zameraných na zdravie a krásu, za najnižšie ceny primo u výrobcu Tachyon Bratislava. Info na telefón: 0421-254777817


Sťahovanie P.Bystrica Doprava vypratávanie likvidácia

Sťahovacie práce Považská Bystrica , preprava. Kompletné sťahovacie služby. Autodoprava. Profesionálny tím sa postará o Vaše bezproblémové presťahovanie. Byty, domy, kancelárie, firmy, sklady, archívy, klavíre, trezory, ťažké bremená. Nonstop služby. Samozrejmosťou sú baliace práce, dodanie baliaceho materiálu, montáž a demontáž, vypratávanie starého nábytku, pivníc, garáží a pod, Likvidácia starého nábytku, tovarov, strojov, odpadu, stavebného odpadu a pod. Krabice a pomôcky na sťahovanie Vám donesieme. Možnosť uskladnenia nábytku, tovaru a pod. Skladovanie. Nákupný servis - Vy nakúpite a my dovezieme a vynesieme. Nie sme iba autodoprava, skutočne aj sťahujeme.


Tesár Železiar

Príjmeme partie na práce po celej SR.


Trápia Vás dlhy a exekúcie ?

Nezadlžujte sa ďalej , to vašu finančnú situáciu nevyrieši. Neváhajte, zverte sa do našich rúk a pomôžeme vám. Oddlžujeme v zmysle platných zákonov. Sme pripravený pomôcť každému, aj tým ktorý potrebujú vyplatiť nehnuteľnosť z dražby. Pošlite SMS v tvare : meno, priezvisko , PSČ na číslo 0948101038 a my sa vám ozveme.