PRIDAŤ INZERÁT

Poaukčný predaj výtvarných diel v galérii Art Invest

ZBERATEĽSTVO


VYMAZANIE INZERÁTU č. 66765


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Utorok, 22.10.2019
Sergej

Vyberáme z vašich inzerátov:


Posilovací stroj Technogym - Half Rack Pure

Olympic Half regál s nastavitelnou lavičku je elegantní průchozí navrženy, trvanlivý kus zařízení s multi-úhlových bradu rukojetí a integrovaným držákem na skladovací činka. SPECIFIKACE Délka (mm | in) 1406 | 55 Šířka (mm | in) 1260 | 50 Výška (mm | in) 2363 | 93 Hmotnost (kg | lbs) 210 | 463 Stroj je kompletně repasovaný a 1 rok na něj drží záruku Fitness pohotovost, která vám poskytne i následný servis. Stroj vyhledáváme v Evropských aukcích a proto pokud vás zajímá aktuální cena a termín dodání napište si o nabídku. Provozujeme bazar a podobné stroje i rozbité od vás rádi odkoupíme. Cena je bez DPH. Prodej pouze pro plátce DPH.


ZÁROBKY NA SVETOVEJ ÚROVNI

Nečakajte na výplatu mzdy,dôchodku,... Nelepte sa na malé výplaty,ktoré po niekoľkých mesiacoch zarobíte a rýchlo miniete.Nelepte sa na pochybné zárobky ktoré po vyžiadaní čakáte do nevidím.U nás dostanete viac.Tu máte maximálnu podporu z českej republiky.Začať môžete aj zdarma a nič nemusíte vkladať zo svojej kapsy.


CNC sústružník - okolie Nürnbergu

Dinamicky sa rozvíjajúca firma v južnom Nemecku hľadá spoľahlivých zamestnancov s komunikatívnou nemčinou do pozície: CNC sústružník.Pracovisko je v okolí Nürnbergu. Náplň práce:čítanie technických výkresov,upínanie obrobkov s ohladom na technologický proces obrábania,nastavovanie a obsluha CNC sústruhu,načítanie NC-dát, a oprava náradia podľa sprievodky,sledovanie programových procesov a modifikácia dát,spoznanie opotrebenie nástrojov a ich výmena.Požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou.Ideálne so znalosťou programovania CNC. Osobnostné predpoklady a zručnosti:Prax v kusovej výrobe a obsluha CNC,MS-Office.Vodičský preukaz:výhodou


2,5 izbový byt na predaj v Prešove za najlepšiu cenu!!

Akcia !!! Na predaj 2,5 izbový veľký byt na ulici Bernolákovej v Prešove o veľkosti 64 m2 na 5 poschodí. Byt sa skladá z chodby, z kuchyne, kúpeľne, WC a troch izieb. Tretia izba je malá . Bytový dom je zateplený a deratizovaný. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave, vhodná pre tých, ktorý chcú byt zrekonštruovať podľa vlastných predstáv . Byt je v družstevnom vlastníctve s možnosťou odkúpenia do osobného vlastníctva. Byt ma výhodnú polohu , dobrých susedov a prijemné vyžarovanie. Cena len 36.000 Eur - len hotovosť .Doporučujeme. Časovo obmedzená ponuka do 31.08.2014 Predaj z rodinných dôvodov .