PRIDAŤ INZERÁT

Poaukčný predaj výtvarných diel v galérii Art Invest

ZBERATEĽSTVO


VYMAZANIE INZERÁTU č. 66491


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Nedeľa, 21.7.2019
Daniel

Vyberáme z vašich inzerátov:


Zlaté retiazky KORAI

V ponuke online obchodu so šperkami KORAI nájdete skutočne široký výber zlatých retiazok určených pre dámy ako aj pre pánov. Zlaté retiazky ponúkame vo viacerých dĺžkach a vo viacerých farebných prevedeniach. Na výber tak máte retiazky z bieleho zlata, retiazky zo žltého zlata, retiazky z kombinovaného žlto - bieleho zlata ako aj retiazky zo žlto - červeného zlata. Navštívte e-shop KORAI a zaručene si vyberiete.


Bufet na Duchonke s pozemkom

Predám pozemok s bufetom na Duchonke, vhodný na grilovačky, guláš-partie a rodinné posedenia. K bufetom patrí 2x wc, 1x sprcha a unimobunka na spanie pre 5 ľudí.Terasa s kapacitov 80 ľudí. Všetko je ohradené betónovým múrom. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrika a kanalizácia. Je to situované na krásnej lúke, vhodnej na kempovanie.


Predám náhradné diely na Seat Cordoba 14 benzín

Predám náhradné diely na Seat Cordoba 14 benzín, 44kW, r.v.1996. Kód motora AEX. Všetky klampiarske, mechanické a interiérové diely, motor, 5 stupňová manuálna prevodovka, disky velkosti 13, manuálne sťahovanie okien vpredu, vzadu manuálne sťahovanie okien.


Krásna retiazka zo žltého a bieleho zlata

Krásna retiazka vyrobená kombináciou žltého a bieleho 14 karátového zlata je vhodná tiež ako darček. V internetovom zlatníctve KORAI ju nájdete pod názvom Zlatá retiazka 041.