PRIDAŤ INZERÁT

Slovak lessons

SLUŽBY


VYMAZANIE INZERÁTU č. 66458


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Piatok, 26.4.2019
Jaroslava

Vyberáme z vašich inzerátov:


Bakalárky, diplomovky, seminárky

Ste zaneprázdnení, máte veľa študentských povinností, tak nerobte si zbytočne stresy a kontaktujte nás na našej e-mailovej adrese. Kvalitne Vám spracujeme bakalárske, diplomové, seminárne a dizertačné práce. Kvalita a originalita je zaručená.


* * * Prieskumy trhu - Práca cez PC a net * * *

Ponúkam Vám prácu na doma na privyrobenie cez internet, žiadne vstupné poplatky. Pracuje sa na počítači a s internetom. Vyplňovanie prieskumov (profesionálne agentúry). Nikoho nemusíte hľadať a oslovovať.


Hľadajú sa záujemcovia

Hľadajú sa záujemcovia o jednoduchú manuálnu činnosť vedenú z domova - kompletizáciu informačných tlačovín. Všetkým pracovitým, vytrvalým a spoľahlivým záujemcom posiela zamestnávateľ zmluvu na dobu neurčitú, ktorú možno bez problémov vypovedať, materiál je spracovanie, ktorý každý pracovník spracuje a pošle firma, ktorá jej preplatí. Plat je vyplácaných k 30-tému dňu v mesiaci na účet.


Predaj stavebný pozemok Revišné – Veličná 816 m2

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Revišnom, časť obce Veličná (okres Dolný Kubín). Pozemok je mierne svahovitý. Inžinierske siete sú zavedené v prístupovej ceste a je potrebné ich zaviesť až k pozemkom - elektrina, voda, plyn, kanalizácia. Výmera pozemku je 816 m2. Cena je 39,- Eur/m2 poprípade individuálna dohoda. K dispozícii ihneď. Dostupnosť do Dolného Kubína cca 6 km, vybavenosť obce je základná. Maklér odporúča.