PRIDAŤ INZERÁT

Starožitné obrazy a fotoaparáty

ZBERATEĽSTVO


VYMAZANIE INZERÁTU č. 66195


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Sobota, 16.2.2019
Ida

Vyberáme z vašich inzerátov:


Ubytovanie v súkromí pod Chočskými vrchmi

Rozloha apartmánu predstavuje 107,26 m2. Ponúkame hosťom ubytovanie vo Valaskej Dubovej v troch izbách. V jednej samostatnej nepriechodnej izbe je manželská posteľ + posteľ = celkom 3 osoby. V druhej priechodnej izbe manželská posteľ + posteľ = 3 osoby. Možnosť 2 prísteliek. Max. kapacita 8 osôb. Apartmán je vybavený TV, internetom, satelitom. K dispozícii je plne zariadená kuchyňa vybavená sporákom s keramickou platňou, rýchlo varnou kanvicou, chladničkou, umývačkou riadu, kompletným kuchynským riadom. K dispozícii sú dve kúpeľne jedna s rohovou vaňou a dvoma umývadlami, druhá so sprchovacím kútom a WC. Ďalšie WC je samostatné. K dispozícii záhradné posedenie s lehátkami. Ubytovanie len 13 € osoba/noc. Ubytovanie počas Vianoc, Silvestra, Veľkej noci – cena dohodou.


Romantické ubytovanie v Bratislave pre dvoch?

Hľadáte romantické ubytovanie pre dvoch v Bratislave a neviete si vybrať so širokej ponuky hotelov? Hotel Galéria Vám teraz ponúka špeciálny akciový balík v hodnote 70€, v ktorom sa skrýva mnoho príjemných romantických prekvapení. Tak neváhajte a kontaktujte našu recepciu.


Balcancar ZTS

Ponúkame na predaj Balcancar ZTS V. Tirnovo, trojfázový motor 3 ~, typ Kг 2011-6, P 4,5 kW, ED 25%, A 50Hz, U380/220V, IP 44, váha 65 kg. Miesto uloženia Prešov. Cena a bližšie informácie na vyžiadanie.


Predám ošípané

Predám ošípané v okrese Galanta. Váha cca 150-180 kg. Cena dohodou.