PRIDAŤ INZERÁT

BULHARSKO - LETECKY, AUTOBUSOM, VLASTNOU DOPRAVOU

CESTOVANIE


VYMAZANIE INZERÁTU č. 65945


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Streda, 22.5.2019
Júlia, Juliana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Tovar za veľmi výhodné ceny a zľavy + cashback

Zaregistrujte sa zdarma na nižšie uvedenej stránke a ak chcete, môžete potom kedykoľvek nakupovať v obchodoch a eshopoch uvedených na stránke rôzny nový tovar, služby, dovolenky... za veľmi výhodné ceny a zľavy (+ cashback - vrátenie peňazí z nákupov + odporučte stránku aj priateľom a získate ďalšie peniaze + 4,20 eur). Najviac vhodné pre tých, čo veľa nakupujú cez eshopy = vrátenie peňazí z nákupov!!! Budete veľmi spokojní: refundo.sk/?ref=62450 (aby odkaz fungoval vložte ho do internetového prehliadača + enter)


Preklad angličtina/ slovenčina

Robím preklady všeobecných a odborných dokumentov z angličtiny do slovenčiny a opačne.


Preprava na letisko, letiská

Ponúkame Vám prepravu na letiská Krakow, Katowice, Bratislava, Košice, Viedeň, Budapešť a ďalšie. Preprava z a na letisko Poprad z celého Slovenska. Preprava v akomkoľvek čase. Profesionálny prístup. Ponúkame aj prepravu na rodinné a firemné akcie.


3 IZBOVÝ BYT s logiou, ul. POĽNÁ

Ponúkam na predaj byt na ul. Poľná v tehlovej bytovke na 4 p./4. Byt má 3 izby, kuchyňu, wc oddelené od kúpeľne. Byt je zrekonštruovaný, má stierky, všade je dlažba, plastové okná. Kúpeľna je vykachličkovaná s vaňou. Byt má logiu, pivnicu. Nachádza sa v príjemnej lokalite blízko centra. V tesnej blízkosti je lekáreň, pohostinstvo, neďaleko sa nachádza zdravotné stredisko.ID 066