PRIDAŤ INZERÁT

BULHARSKO - LETECKY, AUTOBUSOM, VLASTNOU DOPRAVOU

CESTOVANIE


VYMAZANIE INZERÁTU č. 65945


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Sobota, 16.2.2019
Ida

Vyberáme z vašich inzerátov:


Hľadáme operátorov/ky výroby- Lozorno

Pracovná náplň: Výroba strešných okien pre automobilový priemysel Vykonávanie montážnych a demontážnych prác Vykonávanie manipulačných prác Drobná manuálna práca Kompletizácia Platové podmienky: 900 – 950 € brutto Ubytovanie zabezpečené- príspevok na ubytovanie 110 € Pracovný čas: štvorzmenný pracovný režim, 8 hodinový pracovný čas Stravné lístky v hodnote 3,40 Kontakt: +421 908 723 867


Predam detsku/ sdudentsku izbu

Predam na nieru robenu izbu starujeden rok buk kde je rohova skrina ( vesanie plus policky), postel s madracom a pod postelou su dva velke supliky, skrinka nad postelou policka plusdvoje dvierka, a skrinapolicova plus pisaci stol.


Rýchla pôžička na čokoľvek

Hľadáte rozumnú pôžičku na čokoľvek, potrebujete refinancovať úvery, alebo premýšľate nad hypotékou? Zverte sa do rúk odborníkov - nízke úroky a dĺžka splácania presne podľa vašich predstáv. Zavolajte nám a nájdeme pre Vás to správne riešenie. Bližšie info poskytneme na 0904 905 906.


Asistentka manažéra

Hľadáme uchádzača o administratívnu pozíciu v nemeckej obchodnej firme. Komunikatívneho, s príjemným vystupovaním, pracovať samostatne. Zvládať vysoké pracovné nasadenie. Činnosť práce - príprava a realizácia návrhov, starostlivosť o klientov, zúčastňovanie sa na vzdelávacom procese, tréningových programov. Komunikácia s obchodnými partnermi, spracovávanie objednávok. Nevyhnutné stredoškolské vzdelanie, administratívne zručnosti a komunikačné schopnosti. Mesačné ohodnotenie je od 400-700 EUR. Jazykové schopnosti a predošlé pracovné skúsenosti nie sú nutné. Svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu. Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať.