PRIDAŤ INZERÁT

LETNÁ DOVOLENKA V TURECKU - LUXUSNÉ HOTELY, NÍZKE CENY

CESTOVANIE


VYMAZANIE INZERÁTU č. 65942


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Utorok, 18.12.2018
Sláva, Slávka

Vyberáme z vašich inzerátov:


Predám náhradné diely na Fiat stilo 1,9JTD

Predám náhradné diely na Fiat stilo 1,9JTD , 59kW, r.v.2002. Kód motora 192A3000. Všetky klampiarske, mechanické a interiérové diely, motor, 5 stupňová manuálna prevodovka, disky velkosti 1, el. sťahovanie okien vpredu, vzadu manuálne sťahovanie okien.


Krásne štýlové Hello Kitty hodinky

Predám nové dievčenské náramkové hodinky Hello Kitty v elegantnej čiernej farbe. Ideálny darček pre akúkoľvek príležitosť. Farebný analogový ciferník z nerezovej ocele má priemer 3,3 cm, remienok dĺžky 23 cm má hĺbkovú potlač textu Hello Kitty a logo HK.


Kurzy angličtiny v Bratislave s lektormi native speakers

Jazyková škola Flying Solutions ponúka konverzačné kurzy angličtiny v Bratislave vyučované výhradne lektormi native speakers. Na výber z individuálnych kurzov plne prispôsobených študentovi alebo skupinových kurzov angličtiny zameraných na konverzácie, denné použitie angličtiny alebo business english. Kurzy sú určené pre mládež aj dospelých všetkých úrovní angličtiny. Malé skupiny do 8 študentov. Cena od 44€/mesiac.


Profesorka Alice

Kocourku, jmenuji se Alice, možná na to nevypadám, ale jsem přísná profesorka na vysoké škole. Je tady tak moc krásných studentů a já jsem po každé přednášce tak nadržená, že se sotva ovládám! Zamknu se do kabinetu a hraji si se svojí kundičkou. Chceš o tom vyprávět? Tak mi napiš! Napiš na MN(mezera)A a tvuj text, odešli na číslo 7804 a čekej na moji odpoveď. Nebo zavolej na 0900405000 cena volaní 1 eur/min. SMS CHAT je pro starší 18 let! Cena kazdej odpovednej SMS je 1.60 EUR s DPH. Provozuje: Starlink Media s.r.o., PO BOX 19, 341 01 HD