PRIDAŤ INZERÁT

LETNÁ DOVOLENKA V TURECKU - LUXUSNÉ HOTELY, NÍZKE CENY

CESTOVANIE


VYMAZANIE INZERÁTU č. 65942


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Štvrtok, 20.6.2019
Valéria

Vyberáme z vašich inzerátov:


Chloe Kazeta Parfem a Sprej TOP

Ponúkam krásnu kazetu Chloé Fragrances Vôňa Chloé Nová vôňa Chloé vyjadruje tvorivú, sebavedomú jedinečnosť Chloé ženy. Svieža a veľmi ženská vôňa vystihuje nespútaného ducha s vrodeným zmyslom pre módu a štýl. Eau de parfum natural spray 2,5 Fl oz e75ml Perfumed deodorant spray 5,0 Fl oz e 150ml Parfums Chloé Coty Prestige Paris Dist. Coty Us llc new Your, NY 10016 Made in/ Fabrique en France Nová, nerozbalená, nepoškodená. Kontakt email!! Poštovne 3 €


Wellness hotel Bystrá 1+1 vstupenky

Ponúkam na predaj 10 ks vstupeniek na vstup do wellness v hoteli Bystrá, pričom jedna osoba platí celú sumu a druhá má vstup zdarma. Platí na akýkoľvek vstup do wellness. Zľavové kupóny sú prenosné a počet kupónov použitých naraz nie je obmedzený. Platnosť do 30.11.2014. Cena za 1ks je 5 Eur.


Ponuka, ktorá sa neodmieta

Ten, kto si chce v priebehu niekoľkých týždňov privyrobiť zaujímavé peniaze, kontaktujte ma. Ide o veľmi jednoduchú propagačnú činnosť na internete, ktorá je veľmi slušne ohodnotená a ktorú hravo zvládne i školák. K práci potrebujete PC a trpezlivosť,chuť zmeniť svoje finančné pomery k lepšiemu. Ak si chcete ku svojmu mesačnému príjmu privyrobiť zaujímavé čiastky, napíšte mi, rád Vám k tomu dopomôžem.


Predaj citrusov

Ponúkam na predaj citrusy, rôzne druhy.