PRIDAŤ INZERÁT

Prijímame výtvarné diela do jarnej aukcie umenia

ZBERATEĽSTVO


VYMAZANIE INZERÁTU č. 65683


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Streda, 24.10.2018
Kvetoslava

Vyberáme z vašich inzerátov:


predám právnickú literatúru

Predám právnickú literatúru vo veľmi dobrom stave: Alexander Bröstl – Frontisterion (2009) Ondřej Frinta – Právnické osoby (2008) Igor Palúš, Ľ. Somorová – Štátne právo Slovenskej republiky (2010) Jozefína Machajová a kol. - Všeobecné správne právo, 5. vydanie (2010) Náuka o spoločnosti (príprava na maturity a prijímacie skúšky na VŠ, 2006) v prescanovanej podobe s väzbou: Peter Škultéty a kol. - Správne právo hmotné, osobitná časť (2008) Peter Škultéty a kol. - Správne právo hmotné, všeobecná časť (2009)


Robíme kúpeľne, obklady v kuchyni, stierky, aj celé byty

Čaká Vás kompletná, alebo aj malá rekonštrukcia bytu, či starého domu, rekonštrukcia bytového jadra, prerábka kúpeľne, oprava chaty, maľovanie bytu, pokladanie obkladov, dlažby, alebo podlahy? Chcete dokončiť holobyt? Skúste sa spojiť s nami. Ponúkame služby v stavebníctve ako sú rekonštrukcie kúpeľní, bytov alebo domov. Čiastočné práce aj komplety na kľúč. Robíme murárske práce, vodoinštalácie, elektroinštalácie, stierkovanie, sadrokartóny, obkladanie ... takmer všetko čo na byte alebo dome potrebujete. Info na tel: 0940 855 824


Raňajky najdôležitejšie jedlo dňa!

Najdôležitejšie jedlo dňa raňajky vyriešte jednoducho s nutrične vyváženým jedlom lahodnej chuti obsahujúce všetky kľúčové živiny nevyhnutné pre správnu funkciu celého organizmu. Šesť príchutí + jedna pre alergikov určite si vyberiete!


Predám Rodinný dom 3+1- Dohoda možná

Predám Rodinný dom 3+1 v obci Vlčany – 14 km od Šali. Dom sa nachádza na 11 árovom pozemku v dobrej lokalite. Dom je pripojený asfaltovou cestou , bol čiastočne rekonštruovaný –novo zavedená elektrina 230-380 v nové káble , plyn , voda , plastové okná s celou výbavou , vybetonované podlahy . Je pripojená na verejnú kanalizáciu , kúrenie je zabezpečené plynovými gamatkami , zdroj teplej vody je elektrický bojler. V dome sa nachádzajú 3 izby a priestranná kuchyna + špajza , šatník , kúpelna , samostatný záchod , chodba. Za domom je dvor visadený okrasnými rastlinami –thuje , živé ploty , kríky , kvety , ,s podmurovaným bazénom. Vzadu je kuchynská záhrada a ovocny sad a jazero.