PRIDAŤ INZERÁT

OBKLADAČ

SLUŽBY


VYMAZANIE INZERÁTU č. 60009


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Streda, 19.2.2020
Vlasta

Vyberáme z vašich inzerátov:


Uhas moju vášeň, poď ma rozmaznávať! 1,2 Eur/min

Urobím ťa pusou! Či chceš hlboký análik? Zavolaj mi na 0900 550 101. Cena volání 1,2 Eur/min s DPH Od 18let


Revolučny prijem

Práca na doma/Nový revolučný projekt. Máte chuť niečo vo svojom živote zmeniť? Ponúkame Vám možnosť vytvoriť si slušný a stály pasívny príjem. Jedná sa o nový projekt, ktorý by Vás mohol velmi zaujať. V prípade záujmu Vám pošleme všetky potrebné informácie na vašu mailovú adresu.


Práca na doma na privyrobenie

Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá.


Anglicko - Balenie, triedenie ramienok na šaty -

Ponúkame prácu v meste Wrexham, kde sa balia, triedia plastové ramienka. vhodná pre mužov aj ženy, páry môžu pracovať spolu na jednej smene. Práca v skladoch podľa pokynov managera: - triedenie - plastové ramienka na šaty - paletizácia produktov – ramienok - expedovanie pre veľkoobchod, maloobchod Vyžadujú sa základy anglického jazyka. Na všetky činnosti je pracovník postupne zaškolený a práca je vykonávaná od najjednoduchšej až po zložitú.Pracovná zmluva sa podpisuje s anglickým partnerom na dobu neurčitú. Mzda od 6,70 – 10,50 GBP na hodinu v hrubom. Pracuje sa na smeny, pondelok-štvrtok 6:50 – 17:30 a piatok a nedeľa 06:00-18:00. Výplata každý týždeň v piatok na účet. Platená dovolenka 28 dní/rok