PRIDAŤ INZERÁT

Odvoz starého nábytku, postelí, skríň, vypratávanie

SLUŽBY


VYMAZANIE INZERÁTU č. 50429


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Nedeľa, 15.9.2019
Jolana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Prieskumy - práca na doma cez počítač a internet

Privyrobte si vyplňovaním prieskumov cez internet (aké používate potraviny, kozmetiku, aké sledujete televízie a rádia, noviny, časopisy, weby... prieskumy sú anonymné). Je to jednoduché, cez počítač a internet.


Brigáda sklad Nemecko ženy

Ponúkam prácu v sklade, na dohodu iba pre ženy v Nemecku s nástupom ihneď. Minimálne na 1 mesiac. Manuálna práca v sklade, balenie tovaru prevažne kozmetiky, vitamínov. Mzda netto: 8€/hod. Ubytovanie zabezpečené, hradené zamestnávateľom!!! Pre viac informácii, prosím kontaktovať e-mailom, len vážny záujem. Ponuka platí pre celé Slovensko.


Samurajske meče

Set troch katán,pošva drevo pokryte červeným zamatom Vhodné pre začiatočníkov,alebo ako dekorácia/stena,krb/.Súprava pozostáva z: katana, wakizashi,stojan Katana dĺžka: 100 cm ,Wakizashi dĺžka:78cm,Doba:54cmNože z ušľachtilej ocele 440+drevený stojan kliknite na meno


Redukcia hmotnosti, za mesiac od 2-4 kg

Spoločnosť s viac ako 30-ročnou praxou v oblasti zdravej výživy, Vám dáva možnosť získať 30-dňový program zameraný na redukciu hmotnosti a zlepšenia stavu Vášho organizmu, za cenu od 54 € mesačne. Program zahŕňa poradenstvo zamerané na stravovacie návyky a kvalitu potravin, osobného poradcu a výživové doplnky. Spokojným dlhodobým klientom dávame možnosť zľavy od 25%. Viac informácii na tel. čísle 090499713 (volajte prosím po-so od 9:00-14:00) Prajeme pekný deň.