PRIDAŤ INZERÁT

Vypratávanie bytov, garáží, pivníc

SLUŽBY


VYMAZANIE INZERÁTU č. 49859


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Piatok, 17.1.2020
Nataša

Vyberáme z vašich inzerátov:


predam detsku stolicku

predam pouzivanu detsku stolicku


Army shop, poľovníctvo a rybárstvo

Navštívte našu kamennú predajňu v Topoľčanoch, ktorá je zameraná na predaj vojenského, poľovníckeho, turistického, rybárskeho oblečenia a doplnkov. M.Rázusa 42, areál STK. (STEINDORFER)


Stabilna práca na TPP

Pre švajčiarsku spoločnosť v Novej Dubnici hľadáme stálych zamestnancov s možnosťou prestupu do kmeňa so serióznym záujmom a chuťou pracovať. Firma svojim zamestnancom poskytuje mnoho benefitov, a rôzne pracovné pozície pre mužov aj ženy. Pred nástupom je nutné prejsť pohovorom, na ktorom sa vieme dohodnúť aj na platových podmienkach. Práca je vhodná aj pre páry a absolventov škôl s rôznym zameraním. Prax nie je podmienkou, zaučíme. Firma ubytovanie zabezpečuje tak ako aj dopravu firemným autobusom. Firma poskytuje v prípade potreby aj zálohy. Vaše životopisy očakávame na uvedenom maily, prípadne nás zastihnete na uvedenom čísle


venčenie domácich miláčikov

Od 15. 9. 2014 ponúkam v Banskej Bystrici služby pre každého, kto potrebuje vyvenčiť svojho domáceho miláčika a práve nestíha alebo ochorel či z iných dôvodov. Keďže som flexibilná, vieme sa dohodnúť na cene aj na čase.