PRIDAŤ INZERÁT

KOPANE STUDNE

SLUŽBY


VYMAZANIE INZERÁTU č. 49778


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Piatok, 20.9.2019
Luboslav, Luboslava

Vyberáme z vašich inzerátov:


preprava letisko krakow katowice

Ponukame lacnu prepravu na a z letisk Krakow, Katowice, Bratislava, Budapest, Wien a ine v celej EU. Firemne a rodinne akcie nonstop lokality po, pp, lm, sn, sl, rv, gl, ke, le.


Spoločenské šaty

Predám používané krátke spoločenské šaty. Šaty sú tyrkysovej farby, veľkosti 36. Dĺžka šiat: 67 cm. Cena 10,00 €


Asistentka manažéra

Hľadáme uchádzača o administratívnu pozíciu v nemeckej obchodnej firme. Komunikatívneho, s príjemným vystupovaním, pracovať samostatne. Zvládať vysoké pracovné nasadenie. Činnosť práce - príprava a realizácia návrhov, starostlivosť o klientov, zúčastňovanie sa na vzdelávacom procese, tréningových programov. Komunikácia s obchodnými partnermi, spracovávanie objednávok. Nevyhnutné stredoškolské vzdelanie, administratívne zručnosti a komunikačné schopnosti. Mesačné ohodnotenie je od 400-700 EUR. Jazykové schopnosti a predošlé pracovné skúsenosti nie sú nutné. Svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu. Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať.


Prenajmeme nový, zariadený 2 izbový byt

Prenajmeme nový, zariadený 2 izbový byt, vrátane spotrebičov a garáže na diaľkové ovládanie V Bratislave – Slnečnice pre náročného záujemcu (najlepsie podnikatela ). Byt je situovaný na východ, s krásnym výhľadom na hrádzu s veľkou terasou o celkovej výmere 65 m2. Cena 650 Eur/mesačne. Tel: 0905517779