PRIDAŤ INZERÁT

predlzovanie vlasov

SLUŽBY


VYMAZANIE INZERÁTU č. 48274


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Sobota, 20.7.2019
Ilja, Eliáš

Vyberáme z vašich inzerátov:


VEĽKÝ RODIN. DOM, VEĽKÉ LUDINCE

Ponúkam na predaj veľký rodinný dom v obci Veľké Ludince. Dom je prízemný, nepodpivničený so sedlovou strechou - škridla. Dispozične je riešený do tvaru L. Dom pozostáva z dvoch bytových jednotiek, každá má vlastný vstup z dvora. Prvá bytová jednotka pozostáva z kuchyne, dvoch izieb, predsiene, komory, kúpelne s vaňou a samostatného wc. V kuchyni je nový keramický obklad, nová kuchynská linka s plynovým sporákom s PB bombou a elek. rúrou na pečenie, digestorom. Druhá bytová jednotka pozostáva z 2 izieb, kuchyne, zádveria a z kúpelne so sprchovým kútom spojenej s wc. Aj tu je v kuchyni nový keramický obklad s novou kuchynskou linkou s plynový sporákom, elek. rúrou a digestor. RD 267


Tabak Vodná fajka - SERBETLI

Sprostredkujem kvalitný tabak do vodnej fajky z Turecka - SERBETLI. Teraz dovezený z Turecka (máj/jún 2014). Tabaky sú zabalené s kolkami. 125g balenia. Aktuálne zlavnená cena je 8€/kus (inak 9,50€/kus(, nerozvažujem, len celé balenia ZOZNAM (priebežne budem aktualizovať): Green Red apple, Red apple, Melón, Jahoda, višňa, broskyňa, banán, kapučíno, ruža, pepermint, Posielam na dobierku (+poštovné) alebo osobný odber v ZH. Uprednostňujem e-mail nakoľko väčšinu času počas roka som v ČR.


PONUKA ADMINISTRATIVNEJ BRIGADY

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ BRIGADY. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.


Příležitost výdělku z domova bez poplatků!

Zapojte se do projektu, který Vám může pomoci vydělávat peníze pomocí počítače nebo telefonu a to pouhým surfováním po internetu, hraním her, chatováním nebo nakupováním na různých internetových obchodech s výraznou slevou. V případě zájmu mi napište na email, rád Vám vše vysvětlím.