PRIDAŤ INZERÁT
Inzerát neexistuje
Dnes je Štvrtok, 16.7.2020
Drahomír

Vyberáme z vašich inzerátov:


Kompletizácia káblových zväzkov s bývaním zadarmo

Kompletizácia káblových zväzkov, jednoduchá obsluha strojov, práca v teplom a čistom prostredí priamo v meste. Práca sa poskytuje s ubytovaním zadarmo, je vhodná pre ženy od 18 do 55 rokov. Nástup dohodou. Mzda 90 Kč/ hod. + dochádzkové bonusy + kvartálne odmeny. Poskytujeme: - ubytovanie a doprava zadarmo, pravidelné zálohy, mesačné bonusy, príspevok na stravovanie, - bonusy za nadčasy každý mesiac, - prax nie je nutná, úplne zaučíme. Variabilita pracovných pozícií: obsluha strojov, kontrola kvality, strihanie káblov, napájanie.


Angličtina, slovenčina, slovenčina pre cudzincov

Naučím hovoriť po anglicky deti, študentov aj dospelých, doučím slovenčinu a literatúru žiakov a študentov, učím aj slovenčinu cudzincov.


kancelárske priestory Nitra

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove v objekte na Priemyselnej ulici 4, Nitra ( pod diaľnicou) priestory sú v pôvodnom stave, plastové okná, nachádzajú sa v dvojpodlažnej budove, možnosť parkovania pred budovou, samostatné WC pánske a dámske, Cena : 36,50 EUR/m2/rok/ nájom + energia 44,19 EUR/m2/rok + DPH Bližšie informácie : Mgr. Beáta Lóciová, správa majetku, tel.: 02/58241 202, mobil: 0911/269 996,


Pôžička na mieru pre Vás.

U nás môžete získať výhodnú pôžičku od 400 Eur do 10000 Eur. Navštívte našu internetovú stránku a vyberte si najvýhodnejšiu pôžičku. Prípadne nás kontaktujte.