PRIDAŤ INZERÁT

Elektrikár nonstop Bratislava - poruchová služba

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Pondelok, 13.7.2020
Margita

Vyberáme z vašich inzerátov:


* * * Práca na doma na privyrobenie * * *

Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá.


Športový inteligentný LED náramok F64H, modrý

Moderný športový inteligentný LED náramok. Jednoduché upevnenie na ruku. Pri pohybe nezavadzia. Vhodný na každodenné použitie. Určené nielen na šport, ale i bežné nosenie. Základné info: Krytie (t.j. stupeň ochrany krytom) je IP68, čo znamená, že náramok je prachotesný a odolá vode pri ponorení. Hodinky je možné používať pri plávaní, nie však potápaní. Moderné športové vodotesné hodinky s bluetooth 4.0. Majú 0,96 palcový dotykový displej TFT s 80x160dpi. Má zabudovanú lítiovo-polymerovú batériu 90 mAH.


Kancelárie v Zvolene

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v budove COOP PRODUKT SLOVENSKO na ulici T. G. Masaryka č. 325 vo Zvolene. Kancelárie sú po rekonštrukcii, buď uzamykateľný celok o celovej výmere 72m2 ( 4 kancelárie), lebo samostatná kancelária o výmere 26m2, alebo navzájom priechodné kancelárie o rozlohe 11m2 a 7m2, kancelárie sa nachádzajú na I. poschodí / II, samostatné WC pánske a dámske, energetický štítok ,, potreba energie na vykurovanie F, potreba energie na prípravu teplej vody B, potreba energie na osvetlenie E,, Cena : 89,30 EUR/m2/Rok aj s energiou + DPH Bližšie informácie : Mgr. Beáta Lóciová, správa majetku, tel.: 02/58241 202, mobil: 0911/269 996,


SVADOBNE POHARE

PREDAM NOVE Handmade Svadobne Pohare