PRIDAŤ INZERÁT

Dominantní Samanta

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Nedeľa, 15.9.2019
Jolana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Farebný trapézový plech

Predám farebný (lakoplastovaný) trapézový plech TR8. Cena za m2 od 4,40 EUR. Stavebný rozmer tabúľ: 1,14 x 2 m. Aktuálne dostupné farby a viac info po telefóne alebo mailom. Platí pre celé Slovensko, aj na dobierku.


Kvalitné rekonštrukcie a realizácie striech

Tesári živnostníci v spolupráci s klampiarom a rôznymi dodávateľmi stavebných materiálov realizujú strechy na kľúč. Cenovú ponuku vypracujeme na základe projektovej dokumentácii alebo pri rekonštrukciách po zameraní strechy. Kontaktujte nás radi Vám pomôžeme. Okruh našej pôsobnosti: NR, TT a BA kraj.


Chlorella Japan + kolagén 750 tabliet

Japonská sladkovodná riasa Chlorella vulgaris je jedinečný komplex esenciálnych mastných kyselín, kartoneidov a nukleových kyselín. Je najbohatším zdrojov chlorofylu, ktorý má výrazné detoxikačné účinky. Pomáha z organizmu odstraňovať ťažké kovy, chemické toxíny a ďalšie jedovaté látky. Pomáha prečistiť krvné riečisko. Kolagén je základný stavebný prvok spojivového tkaniva pohybového aparátu. Pomáha pri regenerácii kĺbov, vyživuje vlasy, nechty, kožu. Je dôležitý pre jedincov vo vývoji, pre osoby s nadmerným zaťažením kĺbov a staršiu generáciu. Viac info na na našom webe


Česká republika,Olomouc

Nabízím poradenství,inzerci a telemar keting v Česku...