PRIDAŤ INZERÁT

Katka

SLUŽBY


TOPOVANIE JE MOMENTÁLNE POZASTAVENÉ


Dnes je Nedeľa, 15.9.2019
Jolana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Privyrobte si z domu cez PC

Jednoduchá práca cez počítač pre každého kto ovláda základne veci cez počítač. Začať môžete úplne zdarma bez registračných poplatkov ihneď.


Dlhodobá činnosť

Na hlavnej aj vedľajšej pomer sa prijmú spoľahliví, pracovití spolupracovníci, majúci záujem o dlhodobú spoluprácu skrze jednoduchú činnosť-skladanie informačného materiálu, zamestnávateľ všetko zabezpečí zmluvou na dobu neurčitú, kedykoľvek bez problémov vypovedateľné, rovnako tak dodá všetko k práci, zároveň však očakáva perfektne odvedený výsledok, ktorý mu každý pracovník odovzdá. Plat sa vypláca k 30 dňu, navyše raz ročne vyplácaná motivačná odmena možné robiť na hlavnej aj vedľajšej príjem. Stačí trochu zručnosti a organizovanosti. Platí pre celú Slovenskú republiku.


NOVÝ pelech 75 x 100 cm

Ponúkam pelech, kvalitný vodeodolný materiál. Vnútro bočných strán je vyberateľné, i spodná podložka. Rozmer 100 x 75 cm. Môžem priviezť: Pezinok, BA Rača/Zlaté Piesky/Vajnory/Kramáre/Čierna Voda, Senec (po dohode). Pri rýchlom jednaní zľava.


Na predaj 3-izbový byt v rekonštrukcii Dolný Kubín

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v rekonštrukcii v Dolnom Kubíne. Byt o výmere 74 m2 sa nachádza na prízemí bytového domu. Na byte sú nové okná, elektroinštalácia. Je potrebné dokončiť rekonštrukciu (kúrenie, voda, podlahy, stierky, dvere). Možnosť dobudovania vlastného krbu, terasy a zariadenia podľa vlastných predstáv. Cena 46 500,- Eur. K dispozícii ihneď.